içinde

Ripple Ledger, NFT leri Hakkında ki Planları Açıkladı !

Küresel ödeme devi, NFT’lere girme ve XRP Ledger yerel tokenlerinin kullanımını artırma planlarını deklare etti. Ripple Ledger, üstünde NFT işlevselliğini güçlendirecek özellikler bulunduruyor.

Ripple (XRP), NFT hayatına giriş yapıyor

XRP Ledger, bir NFT platformuna dönüşüyor. Kullanıcılar, XRP Ledger’in NFT işlevselliğini destekleyen özelliklere haiz bulunduğunu belirtmişlerdi. Platform 2012 yılında piyasaya sürüldü ve NFT’leri geliştirmek için önemli bir platform.

Platform, NFT’ler için kesintisiz işlevsellik sağlayacak bir standart olan XLS-20 üstünde çalışıyor. XLS-20 hemen hemen camianın onayını almadı. Onay aldıktan sonra RippleX, ağındaki NFT’lerin geliştirilmesini destekleyebilir.

Ripple, NFT’leri güçlendirmek için dijital ürün pazarı Mintable projesiyle ortaklık kuracak. Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) koridoru, geçtiğimiz çeyrekte %130 büyüme kaydetti. Ripple’ın Asya’daki ortaklıkları, XRP’ye yarar sağladı ve platform bir yılda %2400 büyüdü.Ripple’ın Japonya ve Filipinler arasındaki ODL koridoru, XRP’nin benimsenme sürecini hızlandırıyor. Günlük aktif adreslerin kütlesi 11.300’den 1.42.700’e yükseldi. XRP ağındaki zincir içi aktivitede 11 kattan fazla artış yaşandı.

Ethereum‘un yüksek işlem ücretleri, NFT geliştiricilerini ve ağdaki kullanıcıları negatif yönde etkiledi. XRP Ledger’daki işlem ücretlerinin ETH’den oldukca daha düşük olması bekleniyor ve bu da NFT’lerin daha fazla benimsenmesini sağlayacak.

Kullanıcılar, XRP fiyatının bir yükseliş veya kırılma aşamasında olduğunu düşünüyor. Bu haftanın başlarında, balinalar borsalardan 14 milyon dolar değerinde XRP tokeni taşıdı. Balina hareketleri, XRP fiyatındaki bir trendin bilakis döndüğünü gösteriyor. Analistlere nazaran, XRP fiyatı 2 dolar seviyesine kadar çıkabilir.

Ethereum ve Solana NFT’leri Torrent Sitesinde !

Paris Hilton da NFT Platformuna Giriş yaptı !