içinde

Ripple, SEC Yetkililerini Doğrulayabilecek Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

İsteği mahkeme tarafından kabul edilen Ripple, SEC yetkililerinin kimi görüntülerindeki kimliklerini doğrulayabilecek.

Ripple kısa bir müddet evvel mahkemeden ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) üst seviye yetkililerin yer aldığı kimi görüntüleri incelemek istemişti. Görüntülerdeki bireylerin kimliğini doğrulamak isteyen Ripple, Sulh Hakimi Sarah Netburn tarafından onay aldı.

Söz konusu platformlar, kullanıcılarının içeriklerin kopyalarını indirmelerine müsaade vermiyor. Bu sebeple davalıların mahkemeden müsaade alması gerekiyor. SEC ise lakin sanıkların araştırmayı yine başlatmayı kabul etmesi durumunda bu talebi kabul edeceğini öne sürmüştü. Fakat davacı Ripple, kendi tezlerini destekleyecek görüntü gereci elde edebilmek için birkaç mahkeme celbi sunmak istedi.

Ripple cephesi bu talebi ile araştırmayı yine başlatmayı istemediğini söz etti. Bu talebin Ağustos sonundaki süratli araştırma sürecinin bitiminden evvelki istekleri olduğu bildirildi.e

Ripple Araştırmayı Tekrar Başlatmak İstemiyor

Sulh Hakimi Sarah Netburn, Ripple’ın birtakım SEC yetkililerinin görüntülerini incelemek istemesindeki kararında, SEC’in sanıkların süratli araştırmayı yine başlatmaya çalıştığı konusundaki argümanını görmezden geldi. Davacı, 8 Ağustos’ta sunduğu bir mektupta, sanıkların süratli araştırmanın yine başlatılması tarafındaki talebine karşı hiçbir tutum almadığını söyledi.

Hogan & Hogan hukuk firmasının bir ortağı olan avukat Jeremy Hogan, yakın vakitte yaptığı bir açıklamada kimlik doğrulamanın artık “standart şeyler” olduğunu ve bu yüzden bu kadar sıkıntı olmaması gerektiğini söyledi. Taraflara yakın bireyler tarafından bildirildiği üzere Ripple, davacının eski SEC yetkilisi William Hinman’ın e-postalarıyla ilgili son mahkeme kararlarına ait itirazlarına da cevap verdi. Sanıklar, ajansın hakimin kararlarını yanlış nitelendirdiği kanısında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Do Kwon, Terra için Müfettişlerin Kendisine Ulaşmadığını Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Galaxy Digital, BitGo Mutabakatını Feshetti Webilginç Kripto Para Haber