içinde

Ripple Yöneticisi Boris Alergant DeFi Açıklaması Yaptı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ripple yöneticisi Boris Alergant, DeFi’nin bir sonraki düzeye geçebilmesi için “mükemmel bir uygulamaya” gereksinim olduğunu söyledi. Blockchain Futurist Conference’da konuşan Ripple yöneticisi, DeFi’ın geleceği ve ana akımın benimsemesi hakkında sorulara da karşılık verdi.

Ripple Yöneticisinden DeFi Açıklaması

Ripple Lab’ın DeFi piyasası sorumlusu Boris Alergant, Blockchain Futurist Conference’da “DeFi’ın Geleceği” hakkındaki sorular üzerine konuştu. Ripple yöneticisi “mükemmel bir uygulamanın” ana akımın dikkatini çekmek için gerekli olduğunu söyledi.

Rippleyöneticisi Boris Alegrant’ın yanı sıra Aventus Ventures CEO’su Kevin Hobbs, FLUIDEFI kurucu ortağı ve CEO’su Lisa Loud ve Teller Finance CEO ve kurucu ortağı Ryan Berkin de panele katılanlar ortasındaydı.

Paneldekilerin ortak fikri merkezi finans uygulamalarının eninde sonunda DeFi’ı kabul edeceği istikametindeydi. Alergant, büyümenin yüksek olasılıkla DeFi hizmetlerine erişim sunan kullanıcı dostu bir CeFi uygulaması olacağını öne sürdü:

Ortalama bir kullanıcı için bu mevzuyu anlatmak, annenize nasıl dışarı çıkıp Aave veya ETH’ye stake yapmasını söylemeniz üzere bir şey ve buna alışmak bir süreç. MetaMask’i nasıl kullanacağını bilmiyor lakin bir halde bu randımanı elde etmek istiyor. Süreç yapmak istiyor lakin nasıl yapacağını bilmiyor.

Alergant Kelamlarına şöyle devam etti:

Bu yüzden kurumsal benimsemenin gideceği yer olduğunu düşünüyorum ve kurumlar, tüketiciler için bu mükemmel uygulamanın nitekim kripto ve DeFi’ı bir sonraki düzeye getirmesini sağlayacak

FLUIDEFI kurucu ortağı ve CEO’su Loud da misal görüşe sahip:

Hepimiz internet kullanıyoruz değil mi? İnternet bizim için örnek bir değişimdi, TCP/IP’yi nasıl kullanacağımızı bilmiyoruz. Bugün de DeFi kullanan herkes protokolleri nasıl kullanacağını bilmiyor bu sürdürülebilir değil ve genel benimseme için yanlışsız bir yol değil.

Ayrıca kelamlarına mevzu hakkında şunları da ekledi:

Geçtiğimiz iki yıla bakarsak kurumların DeFi’a daha çok yatırım yaptığını görürüz. Şirketler misal kullanıcı tecrübesi sunan hizmetler ve eserler çıkartıyor.

Ripple yöneticisi birebir vakitte DeFi bölümünün merkezi finansla çok yakında birlikte çalışmaya başlayacağını düşündüğünü aktardı. Husus hakkında açıklamaları şöyle oldu:

DeFi, sonunda CeFi’ı tamamlayacak ve bütünleyecek. İşin sonunda, merkezi bir borsada merkeziyetsiz yollarla bir ticaretin yapılıp yapılmadığını hakikaten umursamıyorsunuz. Yalnızca bu alanda en düzgün çalışmayı görmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Alman Kripto Şirketi Nuri, İflas Başvurusu Yaptı Webilginç Kripto Para Haber

Nvidia Metaverse için Yeni Araçlarını Tanıttı Webilginç Kripto Para Haber