içinde

Robert Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase Mutabakatını Kıymetlendirdi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Rich Dad, Poor Dad kitabının muharriri Robert Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase ortasındaki muahedeyi kıymetlendirdi.

Kripto para bölümünde son derece değerli bir gelişme yaşandı. 10 trilyon dolardan fazla varlığı yöneten BlackRock, ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Yapılan bu devasa muahede, kripto para dalında en değerli gündem unsurlarından birisi haline geldi. Rich Dad, Poor Dad kitabının müellifi ve birebir vakitte bir kripto savunucusu olan Robert Kiyosaki de mutabakatla ilgili yorum yapanlar ortasında yer aldı.

Twitter üzerinden kelam alan Kiyosaki, haberin olağanüstü bir haber olduğunu belirterek kripto bölümünün meşruiyeti üzerinde de olumlu bir tesiri olacağını lisana getirdi.

Kiyosaki, her ne kadar kripto paraların bir hayranı olsa da, görüşleri epey farklı bir yapıdadır. Örneğin, Kiyosaki kısa bir müddet evvel Bitcoin alım satımı yapmasına rağmen varlığın hiçbir kıymeti olmadığını söylemişti. Yalnızca bir oyun oynandığını lisana getirdi.

İki dev firma ortasındaki muahedenin kripto bölümüne olumlu bir tesiri olacağı düşünülüyor. BlackRock’un kurumsal müşterileri, yapılan iştirak sayesinde Coinbase Prime’a erişim fırsatı elde edecek. Bunun da Bitcoin ve kripto para süreçlerini artıracağı umut ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Router Protocol’ün TVL’si 300 Milyon Doları Aştı Webilginç Kripto Para Haber

Block’un Bitcoin Gelirinde, %6’lık Bir Düşüş Yaşandı Webilginç Kripto Para Haber