içinde

Robinhood, Kripto Paralar İçin Yeni Özelliğini Kullanıma Sundu Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para ekosisteminde yaşanan yoğun rekabet ortamında platformlar yeni özeliklerini kullanıma sunarak rakipleri arasında fark yaratmak için çalışıyor. Bu kez kripto para borsası Robinhood, kripto paralar için yeni özelliğini kullanıma sundu.

Robinhood’dan Kripto Paralar İçin Yeni Özellik

Kripto para borsası Robinhood, tüm kullanıcılar için Shiba Inu ve birçok kripto para transferlerini destekleyeceğini açıkladı. Şirket artık kullanıcılarının Shiba Inu, Bitcoin ve diğer mevcut dijital varlıkları platforma aktarmalarına izin veriyor.

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu, nisan ayı başlarında, SHIB’in platforma eklemesini isteyen dilekçenin yarım milyondan fazla oya ulaşmasının ardından Robinhood’da listelendi.

Hatırlatacak olursak geçtiğimiz günlerde kripto borsası Robinhood, Chainlink’in (LINK) listelendiğini açıklamıştı. Ayrıca, kripto para borsası FTX, Robinhood’u satın alma haberleriyle bir ara gündemdeydi. Fakat bu konuda herhangi bir adım atılmaması şu anda satın almanın olmayacağını kanıtlıyor.

Bununla birlikte geçtiğimiz mayıs ayında Robinhood,’un MetaMask benzeri bir DeFi cüzdanı piyasaya sürmeye hazırlandığını aktarmıştık. Robinhood, kullanıcıların NFT platformlarına, merkeziyetsiz borsalara erişmesine olanak tanıyacak yeni bir cüzdan uygulaması piyasaya sürmeye hazırlandığını belirtmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Global Kredi Ağı Hidden Road, 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı Webilginç Kripto Para Haber

TCMB’nin Temmuz Ayı Piyasa İştirakçileri Anketi Sonuçlandı Webilginç Kripto Para Haber