içinde

Router Protocol’ün TVL’si 300 Milyon Doları Aştı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Dokuz farklı blockchain ağını birbirine bağlayan Router Protocol‘ün TVL hacmi 300 milyon doları geçti.

Coinbase, QCP Capital, DeFi Capital, Shima Capital ve daha fazlası üzere teşebbüsler tarafından desteklenen Router Protocol, mevcut ağlar ortasında sıkıntısız bir biçimde köprü altyapısı sağlamayı amaçlıyor. Blockchain’lerden bağımsız bir Web3 ekosistemi oluşturmak için gelişen Router Protocol’ün hacmi genişlemeye devam ediyor.

Router Protocol TVL’si Şirketi Güçlendiriyor

Bu yıl Ocak ayında alfa ana ağının piyasaya sürülmesinden bu yana Router, değerli blockchain ağlarını yani Ethereum, Polygon, BNB Chain, Fantom, Harmony, Cronos, Arbitrum, Optimism ve Avalanche’ı kendi sistemine entegre etti. Bu ağlardan güç alan Router’in TVL’si blockchain ağları ortasında takas ve transferlerle 300 milyon dolar TVL’ye ulaştı.

Router Protocol CEO’su Ramani ‘Ram’ Ramachandran, şu anki görüntünün beklentilerin çok ilerisinde olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Router Procotol’ündeki gelişmeler ve yenilikler, geliştiricilerin birkaç yıl sonra eksiksiz kullanıcı tecrübelerine sahip cross-chain eserler oluşturmalarını güçlendirmek için temel oluşturuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

DappRadar Raporu: DeFi Güzelleşiyor, NFT’lerde Düşüş Var Webilginç Kripto Para Haber

Robert Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase Mutabakatını Kıymetlendirdi Webilginç Kripto Para Haber