içinde

Son Zamanların En Popüler ALTCOİNİ SAFEMOON

23.05.2021 iTİBARİYLE
0,000003265 Mevcut fiyat

Anlık Fiyat ise

2.208.464 Sahipleri

583.596.078.958.222,6 Arz

1.909.526.370,35 $ Piyasa değeri

Fiyatı ile piyasaya çıkan safemoon en yüksek ₺0.0001178 Fiyatıni gördü Ve İlk çıktığı bugüne kadar 1178 e katlamış oldu
SAFEMOON kendi kendini stake ederek çoğaltan coindir. SAFEMOON’ı diğer coinlerden ayıran bir diğer özellik ise auto stake özelliğidir. SAFEMOON coin aldığınızda sizde %12 kesilir. Bu kesilen %12’nin 6’sı havuza diğer 6’sı kullanıcılara dağıtılır. Bu sayede hesabınızdaki fox coinler kendi kendine artmaktadır.
SAFEMOON’UN kendi web sitesinden yaptığı açıklama ve yapacaklarının vaadleri aşağıda sıralanmıştır..
2021 1. ÇEYREKTE
Bibipom ile bir DogeCoin alım satım çiftini başarıyla devreye aldık ve onayladık. Ayrıca WhiteBit ile entegrasyon sürecini başarıyla başlattık ve Bitmart ile yasal evrak işlerine başladık. Ekip büyüklüğümüz ikiye katlandı ve pazarlama kampanyamız başladı.

2021 2. ÇEYREKTE
Whitebit tokenomics entegrasyonu, SafeMoon Uygulaması, Cüzdan ve Oyunların tamamlanmasıyla birlikte tamamlanacaktır. Tokenomiklerle Bitmart entegrasyonu da bu çeyrekte tamamlanacak. NFT Exchange’in yanı sıra video-oyun entegrasyonlarının mimarisini yapmaya başlayacağız. Bir Yardım kampanyası ve hayır kurumu oylaması oluşturmanın yanı sıra SafeMoon’u Afrika Pazarları ile entegre edeceğiz. Diğer borsaları (örn. Binance) keşfedeceğiz ve SafeMoon Borsasını tasarlamaya başlayacağız. Ekibi% 35 oranında genişleteceğiz ve bir İngiltere / İrlanda ofisi kuracağız. Bir kripto eğitim uygulaması tasarlamanın yanı sıra yeni ortaklar oluşturacağız.
2021 3. ÇEYREK
Hattı tutmak
Kripto eğitim uygulamamızı bitirip kendi yardım projemize başlayacağız. Çeşitli borsalar (yani Coinbase, Binance, Kraken) için bir topluluk listeleme bağış artışına başlayacağız. NFT değişimimizi bitirip SafeMoon entegre edilmiş ilk video oyunumuzu yayınlayacağız. Ekibi% 25 genişleteceğiz ve bir topluluk buluşması yapacağız (covid kısıtlamaları bekleniyor). Ayrıca diğer büyük borsalarla (yani Binance, Mandala) entegre olacağız.
2021 4.ÇEYREKTE
SafeMoon Exchange’i ve yardım projemizi bitireceğiz. İlk Afrika pazarımızla entegrasyonları bitireceğiz ve sonraki entegrasyonlara ek Afrika pazarları ile başlayacağız. Afrika merkezli bir SafeMoon Ofisi oluşturacağız ve iş yaratmak için bu pazarlarda işe almaya başlayacağız. Bir sonraki yardım projemiz için bağış alacağız ve bir sonraki proje için de oylamaya başlayacağız. Bu çeyrekte de SafeMoon Bursu kuracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Confirmation (ONAY) Nedir? What is Confirmation?

Cryptocurrency Nedir ? What is Cryptocurrency?