içinde

Sandbox, Güney Kore’de KEB Hana Bank ile Ortak Oldu Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Metaverse platformu The Sandbox, bankacılık sektöründe küresel metaverse tarafını genişletmek istiyor. Bunun için The Sandbox ve Güney Koreli banka KEB Hana Bank, yeni bir ortaklık kurdu.

The Sandbox ve KEB Hana Bank El Sıkıştı

Metaverse platformu The Sandbox ve Güney Kore’nin en geniş döviz ürünleri yelpazesine sahip olan KEB Hana Bankarasında bir ortaklık anlaşması imzalandı. Kurulan bu ortaklık ile yeni bir tür etkinlik pazarlaması başlatılmış olacak.

Ortaklık kapsamında temel bankacılık hizmetlerini sağlamak ve The Sandbox‘ın diğer ortaklarıyla yatırım fırsatlarını değerlendirmek yer alacak. Ayrıca The Sandvox’ın metaverse’ünde de sanal şube açılacak. 

Diğer yandan Hana Financial Group, Z Kuşağı’na ulaşmak için her türlü içeriğini K-verse’te tanıtacak.

Konuyla ilgili konuşan The Sandbox Korea CEO’su Cindy Lee yaptığı açıklamada “KEB Hana Bank’ın yeni içerik türleri oluşturmak için metaverse’e girdiğini görmekten heyecan duyuyoruz. Bu, kullanıcılar için kullanımı kolay metaverse bankacılık hizmetinin bir sonraki sınırı olacak” dedi.

KEB Hana Bank Başkan Yardımcısı Jung Kim ise şunları söyledi:

“Metaverse, insanların Web3’ü deneyimleme şeklidir ve biz bu yeni trendin bir parçası olmak istiyoruz. Bu ortaklık, özellikle genç nesiller için yepyeni bir hizmet türünün kapısını aralayabilir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ING Bank, Kripto Saklama Platformunu Gmex’e Devrediyor Webilginç Kripto Para Haber

Uniswap Likidite Sağlayıcısı, 8 Milyon Dolarlık Hücuma Uğradı Webilginç Kripto Para Haber