içinde

Sandbox, Metaverse’de Mega Şehir Yaratmak İçin Birden Fazla Hong Kong Ortaklığını Duyurdu

Adrian Cheng, Sun Hung Kai & Co, PwC Hong Kong, Times Capital, Stephen Fung, Shu Qi, Dough-Boy@BlueArk, Little Fighter ve Dreamergo Kültür Merkezi Oluşturacak

HONG KONG , 5 Ocak 2022 /PRNewswire/ — Önde gelen merkezi olmayan oyun sanal dünyası ve Animoca Brands’in yan kuruluşu olan The Sandbox , bugün film, müzik, eğlence, oyunculuk ve profesyonel hizmetlerden çok sayıda Hong Kong ortağı eklediğini duyurdu. , finans, gayrimenkul ve oyun sektörlerini yeni bir kültür merkezi olan Mega City’yi yaratmak için . Yeni girenler , açık metaverse’de LAND NFT’leri satın alarak The Sandbox’ın sanal gayrimenkulüne katıldılar ve Mega City’de deneyimler inşa etmeyi taahhüt ettiler. Yeni ortakları kutlamak için The Sandbox , 13 Ocak 2022’de yeni bir LAND satışı başlatacak. Bu, oyuncuların bugün açıklanan ortakların LAND’lerinin yakınında seçim noktaları satın almalarını sağlayacak.
Yakın zamanda Wall Street Journal ve CNBC tarafından bir meta veri kaynağı öncüsü olarak tanıtılan Sandbox , kullananların kendi farklı dünyalarını ve oyun deneyimlerini oluşturup bunlardan para kazandıkları geniş bir çevrimiçi meta veri kaynağı inşa ediyor. Mega City, birden fazla Hong Kong kabiliyetine dayanan veya onlardan esin alan bir kültür merkezi olacak .

The Sandbox’ın metaverse’inde Mega City inşa etmek için LAND’i satın alan ortaklar arasında Hong Kong kralı Adrian Cheng , alternatif yatırım lideri Sun Hung Kai & Co, ustalaşmış hizmetler firması PwC Hong Kong, blockchain ile alakalı yatırım ve mevcudiyet yönetimi şirketi TIMES CAPITAL, yönetmen/ imalatçı/oyuncu Stephen Fung , internasyonal yıldız Shu Qi, meşhur müzisyen Dough-Boy, IP Little Fighter oyunu ve yerel illüstratör Dreamergo.

Onun peşinden South China Morning Post ile son konsorsiyum , Sandbox genişlemesini devam Hong Kong şehrin aktörü kullanarak, yeni Mega City kültür merkezi ile metaverse kültür, beyazperde, müzik, eğlence, sanat, ustalaşmış hizmetler, finans, gayrimenkul , ve oyun mühim rakamlar. Çeşitli kabiliyetler ve başarı öykülerinden oluşan bu mozaik, Hong Kong’un kalıcı canlılığını, teknolojik ilerlemesini ve canlı kültürünü temsil ediyor.

Mega City’nin ruhu, Hong Kong’un kabiliyetidir . Hong Kong’un katı bir metaverse yansımasından daha fazlası olan Mega City, geleceğe açılımı, hayaller ve eğlence yeridir. Mega City’deki tüm LAND , bireysel LAND sahiplerinin vizyonunu eklerken, görsel yaklaşımında benzersiz bir şekilde Hong Kong olacak bu geleceğin şehri bağlantısını paylaşacak .

Mega City inşa etmeyi taahhüt eden yeni LAND sahipleri şunları yer alıyor:

Hong Kong merkezli bir girişimci ve köklü bir stratejik yatırımcı olan Adrian Cheng ,gelişmekte olan yeni nesil metaverse oyuncularını ve girişimcilerini hedefleyen benzersiz etkileşimli deneyimler aracılığıylageleceğe dair vizyonunu The Sandbox’a getiriyor. Onun XL Estate (24 x 24 LAND) Mega City’nin inovasyon merkezi olacak. Başlıca simge yapılarından biri, Greater Bay Area girişimlerinin başarılarını ve başarılarını sergileyen canlı bir yaratıcılık ve teknoloji harikası yeri olan GBA Pavilion olacak. Bu titreşen merkezin etrafında Adrian Cheng, C Venture ve Eureka Nova ile ilişkili GBA Şirketleri öne çıkarılacak ve eğlence, hususi NFT’ler ve sürükleyici deneyimler sunacak ve onu geleceğin yenilikçileri ve hayalperestleri için bir yer haline getirecek.

Alternatif yatırımda önder Hong Kong merkezli Sun Hung Kai & Co. Limited (SHK & Co) , The Sandbox’a son 93 milyon ABD$’lık B Serisi bağış toplama turunakatılarakgirdi. SHK & Co’nun XL Estate’i The Sandbox’a getirecekSHK & Co’nun küresel yatırım erişimiyle desteklenen, dünyanın dört bir yanından finans, spor, sanat ve kültür içinde köprü kuran bir edinim. Bir finans merkezi, SHK & Co’nun portföy şirketlerini ve hizmetlerini, özellikle TMT, kripto ve blok zinciri ekosistemleriyle alakalı olanları sergileyecek. Sanal bir müze, SHK & Co’nun ikonik Scallywag yarış yatının özel bir NFT’si de dahil olmak üzere SHK & Co’nun sanat koleksiyonlarını sunacak. Elde edilen gelirler, Büyük Çin bölgesindeki muhtelif hayır girişimlerini desteklemek için SHK & Co Vakfı’na bağışlanacak . SHK & Co LAND, yatırımcı etkinliklerine, sergilere, özel partilere ve hususi performanslara ev sahipliği yapacak ortamları içerecektir. SHK & Co, The Sandbox’ın ana firması olan Animoca Brands’in uzun zamandır yatırımcılarından biridir ., 2018’den beri, blockchain ve NFT’ler halkın dikkatini çekmeden ve oyun ortamını etkilemeden ilkin. Şirketin hem The Sandbox bununla birlikte LAND’e yaptığı son yatırımlar , açık ekosistemlerin geleceğine ve bütün paydaşlar için yaratabilecekleri uzun vadeli değere olan inancını yansıtıyor.

Profesyonel bir hizmet şirketi olan PwC Hong Kong , uluslararası kabul görmüş PricewaterhouseCoopers (PwC) küresel ağının üye firmasıdır. Firma, bilhassa Web 3.0’a daha azca aşina olabilecek şirket ve markaların bu hızla gelişen teknolojinin yarattığı yeni ve heyecan verici fırsatları keşfetmek için gereksinim duydukları tavsiyeleri alabilecekleri bir ekosistem yapmaya yardımcı olarak açık meta verinin büyümesinde kıymetli bir rol oynayacaktır. .

TIMES CAPITAL , 150’den fazla klasik film IP portföyüne dayanan Mega City’ye sürükleyici bir Hong Kong film IP müzesi ve oyun deneyimi getirmek için yerel oyun stüdyoları ve yaratıcıları ile işbirliği yapacak blok zinciri ile alakalı bir yatırım ve mevcudiyet yönetimi kurumudur . LAND ek olarak , TIMES CAPITAL’in CryptoPunks, Meebits ve oldukça daha fazlası şeklinde simgeler de dahil olmak üzere varlıklı NFT koleksiyonunu sergileyen The Sandbox’taki en büyük NFT galerilerinden birini içerecek .

Ödüllü eğlence yıldızları Stephen Fung ve Shu Qi ,kabiliyetlerini ve sanata ve kültüre olan sevgilerini sergileyecekleri coşku verici bir Mega City bölgesi yaratmak için Sandbox’a giriyor. Gelenek ve modernite içinde köprü kuran yönetmen/imalatçı Stephen Fung , Hong Kong film klasiklerinesaygı duruşunda bulunan sürükleyici deneyimler yaratmanınyanı sıra kendi kreasyonlarını ve kendisi tarafından seçilen yeni sanatçıların eserlerini sergileyecek hususi bir NFT galerisi yaratacak. Uluslararası kadın oyuncu ve model Shu Qi, özel NFT’leri sergileyeceği bir sosyal merkez ile hayranlarla direkt etkileşimi destekleyen deneyimler sunacak.

BlueArk @ Hamur-Boy ödüllü sanatçı ve müzik yapımcısı, BlueArk Land, yaratacak Asya’nın birinci çomak metaverse hub Sandbox . Dough-Boy ve dostlarının küratörlüğünde parti hayvanlarının müzik, oyun, sanat ve daha fazlasını deneyimlemesi için sosyal bir randevu noktası olacak. Özel NFT hususi geçişleri, The Warehouse, The Wrestling Room, The Concert Hall ve The Shop dahil olmak üzere BlueArk Land’de gerçekleşecek birçok benzersiz deneyime erişim sağlayacaktır.

Little Fighter (LF) yaratıcısı Marti Wong , The Sandbox’ta Little Fighter Metaverse’in geliştirilmesine öncülük edecek . Mega City’nin nihai sanal eğlence parkı Little Fighter Metaverse, Kowloon City, Ninja Village, Ice and Fire Island ve Evil Castle olmak üzere dört farklı aşamadan oluşan sanal bir dünya olacak . Oyuncular, Little Fighter dünyasının en ikonik karakterleriyle tanışacak ve etkileşime girecek, birlikte maceralara atılacak, bulmacaları çözecek ve görevlerde yanlarında savaşacak. Tüm aşamalar, hususi NFT ödülleri dahil olmak suretiyle ödüllere sahip olacak. Hazır? Kavga!

Dreamergo , popüler Hong Kong Dreamergo World, sanal bir fantezi parkı inşa edecek, çizer tabanlı Sandbox . Aşk ve hayallerle dolu binden fazla illüstrasyonu voksel stiline dönüştürerek ve bu sevimli ikonları yeni bir boyuta getirerek Dreamergo’nun kırılgan sanatını sergileyecek. Oyuncular, favori karakterlerini özel NFT’ler olarak toplayabilecek, fotoğraf çekmek için yerini bulabilecek ve Dreamergo’nun yatıştırıcı illüstrasyon stiline dayalı dünyaları keşfedip onlarla oynayabilecek.

Bugün açıklanan ortakların alınması, The Sandbox’ın 2021’in 4. çeyreğindeki Alpha lansmanını takip ediyor ve bu da herkese The Sandbox’ın yardımcı programı olan SAND’ı kazanmak için oynayarak kazanılan oyuna katılma fırsatı veriyor . Oyuncular artık platformdaki diğer oyuncular, yaratıcılar ve sanatçılarla NFT olarak alınıp satılabilecek varlıklar ve dünyalar oluşturarak yada yaratıcı bir rol üstlenirken metaverse deneyimini yaşayabilirler.

Sandbox , keyifli ve yaratıcı bir oyun kurmak için Adidas, Snoop Dogg, The Walking Dead, South China Morning Post, The Smurfs, Care Bears, Atari, CryptoKitties, Shaun the Sheep, Mcdull ve Hanjin Tan dahil olmak suretiyle 165’in üstünde konsorsiyum sağlamış oldu. Oyuncular tarafından sahip olunan ve oluşturulan sanal dünyalar ve oyun deneyimleri sunan -to-kazan platformu. Oyna-kazan modeli, oyunculara oyunda topladıkları her şeyin reel sahipliğini vererek, onları diğer oyuncularla takas etmelerine (diğer web sitelerinde oyun haricinde dahil), öteki oyunculara devretmelerine ve hatta tekrar satmalarına olanak tanır.

Yaklaşan ARSA Satışı

On Ocak 2022 13 , Sandbox duyurdu Mega City projelerine yakınında bulunan alım ARAZİ kullanıcıları sağlayacak bir Mega City ARAZİ satışı yapacak. Ortağın mülkleri The Sandbox sanal dünya haritasında görülebilir . Ortakların yakınında bulunan Premium LAND sunulacak ve her biri özel premium NFT’leri içerecek ve etkinliklere, oyun deneyimlerine yada toplumsal merkezlere ev sahipliği yapma imkanına haiz olacak.

Sandbox , 166.464 LAND NFT’sinin %70’ini şimdiden sattı ve bunları genellikle saniyeler arasında tükenen peş peşe dalgalar halinde piyasaya sürdü. Mevcut LAND sahipleri arasında Binance, CoinCheck, Metakovan, Pranksy, Socios ve CoinMarketCap bulunmaktadır.
Sandbox Hakkında

Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan The Sandbox, Adidas, Snoop Dogg, The Walking Dead, Deadmau5, Atari gibi büyük IP’ler ve markalarla konsorsiyum kurarak son zamanlarda sanal emlak talebindeki artışı besleyen merkezi olmayan sanal dünyalardan biridir. Rollercoaster Tycoon, Care Bears, The Smurfs ve daha fazlası. Mobil cihazlarda 40 milyondan fazla küresel yüklemeye sahip mevcut The Sandbox IP’tepsi temel alan The Sandbox metaverse, oyunculara ve içerik oluşturuculara sürükleyici 3D dünyalar ve oyun deneyimleri oluşturmak ve yarattıklarını güvenli bir şekilde depolamak, takas etmek ve para kazanmak için merkezi olmayan ve sezgisel bir platform sunar. Daha fazla bilgi için lütfen www.Sandbox.Game adresini ziyaret edin ve Twitter , Medium ve Discord’daki tertipli güncellemeleri takip edin .

Animoca Markaları Hakkında

Financial Times’ın Asya-Pasifik 2021 Yüksek Büyüme Şirketleri listesinde yer alan bir Deloitte Tech Fast kazananı olan Animoca Brands, dijital eğlence, blok zinciri ve oyunlaştırmada liderdir. REVV belirteci ve SAND belirteci dahil olmak suretiyle geniş bir ürün portföyü geliştirir ve yayınlar ; The Sandbox, Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes dahil özgün oyunlar; ve Formula 1 ® , Disney, WWE, Power Rangers, MotoGP™ ve Doraemon gibi popüler fikri mülkiyetleri kullanan ürünler . Şirketin The Sandbox , Blowfish Studios , Quidd , GAMEE , nWay dahil olmak suretiyle birden fazla yan kuruluşu vardır., Pixowl , Bondly ve Lympo . Animoca Brands, Axie Infinity, OpenSea, Dapper Labs (NBA Top Shot), Bitski, Harmony, Alien Worlds, Star dahil olmak üzere NFT ile ilgili şirketlere ve açık meta veri tabanının oluşturulmasına katkıda bulunan merkezi olmayan projelere 150’den fazla yatırımdan oluşan büyüyen bir portföye haizdir. Atlas ve ötekiler. Daha fazla bilgi için www.Animocabrands.Com adresini ziyaret edin veya Twitter veya Facebook’ta takip edin .

Hakkında Adrian Cheng

Adrian Cheng , Hong Kong merkezli bir girişimci ve köklü bir stratejik yatırımcıdır. Teknoloji, ömür tarzı ve medyadaki yıkıcı işlere odaklanan lider bir risk sermayesi şirketi olan C Ventures’ın kurucu ortağıdır. Kişisel yatırım portföyü, oldukca çeşitli yenilikçi teknoloji, sağlık ve tüketici ile ilgili şirketleri içerir.

Sun Hung Kai & Co Hakkında

Sun Hung Kai & Co. Limited (SEHK: 86) (“SHK & Co”, yan kuruluşlarıyla beraber “Grup”), merkezi Hong Kong’da bulunan alternatif yatırım alanında liderdir . 1969’daki kuruluşundan bu yana Grup, Finansal Hizmetler alanında pazar lideri platformların sahibi ve işletmecisidir. Grup, halka açık piyasalara, alternatiflere ve gerçek varlıklara yatırım yapar ve hissedarları için uzun vadeli riske göre ayarlanmış getiriler üretme mevzusunda köklü bir geçmişe haizdir. Son zamanlarda, SHK & Co, Asya bölgesinde gelişmekte olan mevcudiyet yöneticilerini kuluçkaya yatırmak, hızlandırmak ve desteklemek için stratejisini genişletti. SHK & Co bununla beraber biri olan bir Tüketici Finansmanı şirketi olan United Asia Finance Limited’in de ana hissedarıdır..

SHK & Co hakkındaki daha çok malumat için lütfen www.Shkco.Com adresini ziyaret edin .

PwC Hong Kong ile alakalı

PwC Hong Kong, amacı toplumda güven inşa etmek ve mühim sorunları halletmek olan PwC küresel ağının bir üyesidir. 156 ülkede 295.000’den fazla personeli olan bir şirket ağı olan PwC, garanti, danışmanlık ve vergi hizmetlerinde kalite sunmaya kendini adamıştır.

PwC Hong Kong hakkındaki daha fazla bilgiyi www.Pwchk.Com adresinde bulabilirsiniz . PwC, PwC ağını ve/veya her biri ayrı bir tüzel benlik olan bir veya daha fazla üye firmasını anlatım eder. Daha fazla ayrıntı için lütfen www.Pwc.Com/structure bakın.

TIMES CAPITAL Hakkında

TIMES CAPITAL, blockchain ile alakalı bir yatırım ve varlık yönetimi kurumudur. Kuruluşun ilk aşamasında, muhtelif kripto para ICO’larına ve kripto para projelerinin çeşitli tohum / seri finansmanına odaklandık. Daha sonrasında Hong Kong’da madencilik makinesi saklama hizmetini , Fiat’tan Kripto’ya tezgah üzeri (OTC) hizmetini, STO danışmanlığını ve farklı projelerin Blockchain Düğümlerine yatırımı vb. Başlattık. Son NFT dalgasında (değişmeyen token) , NFT projelerine etken olarak katıldık ve CryptoPunks ve Meebits dahil olmak üzere bir dizi en iyi NFT projesine yatırım yaptık.

TIMES CAPITAL, Hong Kong film IP müzesi ve oyunları inşa etmek için kabul edilen Metaverse projesi The Sandbox ile ortaklık yapıyor . Daha fazla bilgi için – https://times.Capital/

Hakkında Stephen Fung

Stephen Fung internasyonal bir film yapımcısıdır. Filmleri ticari başarı elde etti, sayısız armağan kazanmıştır ve diğerlerinin yanı sıra Venedik Film Festivali, Toronto Film Festivali, Busan Film Festivali tarafından resmi olarak seçildi . TV tarafında Stephen, AMC’nin hit Martial Arts Draması “Into The Badlands” ve Netflix’in hit aksiyon dizisi Wu Assassins’in Baş Yapımcısı, Direktörü.

Shu Qi ile alakalı

Shu Qi, Asya’daki en ikonik ünlülerden biridir , En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında prestijli Altın At Ödülü de dahil olmak üzere sayısız oyunculuk ödülünün sahibidir . The Transporter, So Close, Gorgeous şeklinde internasyonal hitlerde rol alan filmleri, 1 milyar USD’nin üstünde birikmiş internasyonal gişe hasılatı yakaladı . Shu QI’nin Weibo’da 40 milyondan fazla takip edeni ve IG’de 2,5 milyon takipçisi olan büyük bir fanatik kitlesi var.

Dough-Boy Hakkında

Dough-Boy, ödüllü bir Asyalı müzik yapımcısı, rapçi ve laf yazarıdır. Hong Kong Film Ödülleri’nde En İyi Film Müziği Ödülü’nü kazanan en genç sanatçıydı. Jackson Wang , Lil Yachty, Pressa, Joe Flizzow, MC Jin, MC Hotdog ve MJ116 dahil olmak suretiyle dünya çapında birçok ünlü rapçi ile işbirliği yapmış oldu . Chanel, Adidas Originals, Vans, Places + Faces, Havana Club, Sankuanz, Hublot ve CLOT benzer biçimde markaların elçisiydi.

Dough-Boy, Binance NFT tarafınca ilk müzisyen sample paketini NFT olarak yayınlaması için çayır edildi. Metaverse’e kusursuz bir yolculuk sağlayan entegre bir NFT ve teknoloji platformu olan BlueArk markasını kurarak bu yeni medya girişimini sürdürmeye devam ediyor. BlueArk, bu NFT’lerin kıymetini ve meta veri tabanına entegrasyonu çoğaltmak amacıyla, kendi tescilli AI ve blok zinciri teknolojilerini kullanarak sanat, müzik ve oyun alanlarında yenilikçi NFT ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır. BlueArk ek olarak Hong Kong’daki Peninsula Hotel’de ilk fiziksel sanat ve müzik metaverse konsept mağazasını işletmektedir .

Küçük Savaşçı 2 Hakkında

Little Fighter 2 (LF2) 1999 yılında Marti Wong ve Starsky Wong tarafınca yaratılan popüler bir dövüş oyunudur . Çok sayıda oyun modu, taraftan kaydırmalı bir dövüş sistemi ve sofistike hareketler ve kombinasyonlara haiz 24 değişik karakter ile fazlaca bağımlılık meydana getiren bir oyundur. Oyun dünya genelinde oldukça popüler ve 50 milyondan fazla indirmeye sahip. Daha fazla malumat için – https://lf2.Net/

Dreamergo hakkında

Hong Kong’da doğup büyüyen Dreamergo, 20 yılı aşkın bir süredir illüstratörlük yapıyor. Küçük ama ileri görüşlü bir çift gözle dünyayı gözlemliyor ve üç yaşından beri resim çiziyor. Canlı çizimleri, aşkı tutku ve vizyonla anlatım ediyor. Son yıllarda Dreamergo, yayıncılık, el sanatları endüstrisi, çapraz ticari ortaklaşa iş ve şifreleme sanatı dahil olmak suretiyle farklı alanlarda etkinlik göstermektedir. 2015’ten 2019’a kadar “Skypost” ve ” Ming Pao – Happy PAMA”da illüstrasyon sütunları yayınladı . 2013’ten 2021’e kadar, hayat savaşçısı Nick Vujicic’in ondan fazla dile çevrilen ve dünya çapında gösterilen “Give Me a Hug” serisinin Sanat Yönetmeni ve illüstratörlüğünü yaptı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Twitch'te Yayın Nasıl Yapılır?

Twitch’te Yayın Nasıl Yapılır?

2021 Yılı neden NFT için önemli bir yıldı?