sandbox
içinde

Sandbox token nedir ? The Sandbox !

Sandbox, oyuncuların yardımcı program belirteci SAND’yi kullanarak Ethereum blok zincirindeki oyun deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahip olabilecekleri ve para kazanabilecekleri sanal bir dünyadır.

Kullanıcıları oyunlaştırılmış bir ortamda benzersiz dijital varlıklar yapma ve ticaret yapma konusunda güçlendiren blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Oyuncular, değiştirilemeyen tokenlar ve NFT’ler dijital varlıklar oluşturabilir, bunları pazara yükleyebilir ve Game Maker ile oyunlara entegre edebilir.

Teknik düzeyde, Sandbox belirteci, tamamen merkezi olmayan bir oyun ekosistemi oluşturmak için değiştirilemez tokenları (NFT’ler) topluluk odaklı Merkezi Olmayan Özerk Organizasyon (DAO) ile birleştirir. Oyuncular, birbirleriyle ve oyunun dünyasıyla nasıl etkileşime girdikleri üzerinde tam kontrole sahiptir.

The Sandbox tokeninin arkasındaki ana fikir, milyarlarca dolarlık oyun endüstrisinde ana akım blok zincirinin benimsenmesini sağlamaktır.

Şimdiye kadar, oyun dünyası her zaman oyuncular ve içerik oluşturucular arasındaki net bir ayrımdan rahatsız olmuştur. Sandbox belirteci, her oyuncunun oyun içi içerikten kolayca para kazanmasını sağlayarak bunu bozmayı amaçlamaktadır.

Sand coin geleceği nedir?

Sandbox tokeni iyi bir yatırımdır çünkü blockchain teknolojisini oyun endüstrisi olan devasa küresel pazara uygular.

Oyun oynamak için blok zincirini kullanmaya yönelik diğer girişimler geçmişte olsa da, Sandbox belirteci, tam dağıtıma %100 odaklanması nedeniyle başarılı olan ilk kişi olabilir.

Diğer projeler yalnızca oyun içi varlıkları depolamak için blok zincirini kullanırken, Sandbox belirteci, kullanıcıların her şeyde son sözü söylediği tamamen merkezi olmayan bir oyun ortamı yaratmayı amaçlamaktadır.

Sandbox belirteci, insanların projenin gelişimi ile ilgili önemli kararlar almalarını sağlayan bir oyun içi para birimi ve bir yönetişim varlığıdır, bu nedenle birçok blockchain yatırımcısı Sandbox belirtecinin iyi bir yatırım olduğu konusunda hemfikirdir.

SAND Coin yorum

Sandbox Crypto Neden Yükseliyor? Sandbox tokeni kısa süre önce The Walking Dead ile ortaklığını duyurdu ve bu da tokenin fiyatını etkilemiş olabilir. Oyun, açık dünya oyununda benzersiz zombi NFT’leri yayınlamayı planlıyor, ancak bu soruşturmanın nasıl çalışacağına dair detaylar henüz açıklanmadı.

Sandbox’ın takdir etmesinin bir başka nedeni de değiştirilemeyen belirteçlerin artan popülaritesidir. NFT patlaması son birkaç ay içinde yerleşirken, üst düzey değiştirilemeyen belirteçlerin yeniden canlanması oldu.

Yatırımcılar binlerce dolara CryptoPunks ve Bored Ape Yacht Club NFT’leri satın alıyor ve bu yatırımcıların bazıları koleksiyonlarını göstermek için The Sandbox metaverse’e gidiyor.

Sandbox Token Fiyat Tahmini 2022

Sandbox coin ile ilgili son tahminlere göre, coin önümüzdeki yıllarda yükselecek ve müşterilere özel bir fiyat sağlayacak. Kaynaklara göre, fiyata yıl sonuna kadar yaklaşık 5 dolara ulaşılabilir.

Çoğu yatırımcı ayrıca madeni parayı önümüzdeki birkaç yıl boyunca tutmayı ve fiyat en yüksek seviyesine ulaştığında satmayı planlıyor. Para birimini içermek için çok fazla risk olacaktır, çünkü fiyat önümüzdeki yıllarda birkaç kez değişecektir.

SANDBOX coin Kaç TL?

SANDBOX coin Güncel Fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Şimdi, sandbox coin’i önümüzdeki birkaç yıl boyunca tutmayı planlıyorsanız, yatırımcıların önümüzdeki yıllarda bazı yüksek fiyatlar göreceği ve dünyadaki yatırımcılara mükemmel getiriler sağlayacağı görülüyor.

Herhangi bir tüccar birkaç miktar yatırım yaparak bu madeni paraya yatırım yapabilir, ancak önümüzdeki birkaç yıl boyunca para birimini tutmayı planlıyorsanız, riskin madeni parayla birlikte geleceğini söyleyelim. Kaynaklara göre, fiyata yıl sonuna kadar yaklaşık 6,5 ABD doları civarında ulaşılabilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Webilginc.com  ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

GALA coin

GALA coin 2022 fiyat Analizi !

Patatesli Bezelyeli Tavuk Yemeği

Patatesli Bezelyeli Tavuk Yemeği