içinde

SandStorm Dijital Metaverse Pazarını Açtı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Metaverse geliştirici topluluğu SandStorm, iş merkezi yapısındaki dijital pazar platformunu yayınladı. Yeni dijital pazarda, Decentraland ve The Sandbox dahil olmak üzere sanal dünyaların içindeki markalar ve dizayncılar bir ortaya geliyor.

Metaverse’de markaları ve dizaynları iş birliği içerisine sokan dijital pazar, kalite ve maliyet tasarrufu üzere bahislerde avantajlara sahip.

SandStorm Dijital Pazar Sanatkarlara İş Fırsatı Sunuyor

SandStorm’un HomeAdvisor ve Upwork üzere isteğe bağlı pazarlara emsal halde tasarladığı yeni platformu, metaverse’deki tasarımcılara özgür vakitli çalışma imkânı tanıyor. Tıpkı vakitte, yetenekli metaverse tasarımcılarına metaverse oyunları için çalışma fırsatının kapıları aralanıyor.

Markalar; The Sandbox ve Decentraland’de bir tecrübe oluşturmak için tekliflerini sunabilir. Ayrıyeten yakın vakitte beş ek metaverse platformunun da SandStorm’u destekleyeceği söyleniyor.

Binlerce metaverse oluşturucusu için iş merkezi haline gelen SandStorm, gerçek dünyadaki Walmart, Panera ve McDonald’s üzere klasik markaların metaverse’e nasıl gireceğine dair yenilikçi bir tahlil sunuyor.

SandStorm platformunda; marifetli, irtibatı güçlü ve grup işbirliğine dayalı dizayncılar ön plana çıkıyor. Sanal dünyada faaliyet gösteren markalar, dizayncıları iş portföylerine nazaran seçebiliyorlar. Böylece, metaverse’de bir hayal meskeni inşa etmek isteyenler dijital pazardan Londra’daki en güzel çatı ustasına ve Kanada’daki en âlâ elektrikçiye ulaşabiliyorlar.

SandStorm, kendi platformlarından canlı yayınlanan haftalık röportajlar, atölye çalışmaları ve eğitimler sunarak, her gün ortalama 25 yeni inşaatçıyı alana davet ediyor. İstekli yeni dizayncılar için bir basamak olan SandStorm, büyümenin 2023 ortasına kadar günde 130 ila 170 yeni inşaatçı ortasında olmasını bekliyor.

İş için fizikî pozisyonun son iki yılda birçoğumuz için çok daha az değerli hale geldiğini belirten SandStorm CEO’su Steve McGarry şunları söyledi:

“SandStorm’da, işin geleceğinin öncelikle bireyin maharetleri ve meta bilgi tabanında bir takım üzerinde çalışma yeteneği tarafından yönlendirileceğine inanıyoruz. Daha dijital bir topluma gerçek ilerlerken, bir SandStorm profilinde sergilenen çoklu sanal dünyalar için varlık oluşturma maharetleri, iş bulmak için oyun alanını düzleştirecek.”

SandStorm COO’su Evan Stafford ise;

“Gelecek jenerasyonların potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarının, herkesin metaverse yaratıcısı olarak kendi mukadderatını ‘inşa edebileceği’ açık bir platform oluşturmak olduğuna inanıyoruz” dedi.

Bunu yalnızca buzdağının ucu olarak nitelendiren SandStorm CBO Matt Saricicek kelamlarını şu halde tamamladı:

“Bu yalnızca buzdağının ucu; tüm dünyada web3’ten habersiz olan ve sonunda mevcut topluluğu ve web3’teki tecrübeleri bin kat artıracak sayısız zeki ve yaratıcı birey var. Bu inanılmaz sanatkarların çalışmaları bizi heyecanlandırıyor ve bu harekete katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz.”

SandStorm ile ilgili daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cumhurbaşkanlığı NFT Atölyesi Gerçekleştiriyor Webilginç Kripto Para Haber

Taşıyıcı 2 filminin konusu nedir? Taşıyıcı 2 filminin IMDb puanı kaç? Taşıyıcı 2 filminin oyuncu kadrosu…