içinde

Santimente göre;Luna Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu‘nun (SHIB) yerini alabilİR

Kripto analitik şirketi Santiment, tartışmalı bir altcoin’in lider meme coin olarak Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu‘nun (SHIB) yerini alabileceğini savunuyor.

terra coin güncel anlık fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Mtkachuk olarak malum bir Santiment analisti, yeni bir analizde, orijinal Terra blockchain’inin yerel token’ı olan Luna Classic’in (LUNC) artık “meme kral tacını” elinde tuttuğunu söylüyor.

“Sadece fiyat ve hacim modellerine bakarsak, şu anda LUNC’de bir sene önce DOGE’de olanlara oldukça benzer bir yapı var:

Her ikisi de önce yükselişe geçti, arkasından düz bir konsolidasyon izledi ve daha sonra gerçek çılgınlık başladı. Sosyal verilere bakıldığında benzer bir tablo ortaya çıkıyor.”

Dogecoin

Santiment ayrıca, LUNC ile ilgili anahtar kelimelerin sosyal trendlerinde 1. ve 8. sıralarda yer aldığını ve bunun da “kitle ilgisinin bir başka işareti” olduğunu belirtti.

Terra luna

Luna Classic’in ekosistemi, Terra’nın lider stablecoin’i TerraUSD’nin (USTC) ayrılmasından sonra Mayıs ayı başlarında çöktü. UST ile, dolar karşısında bire bir değiş tokuş yapılması hedeflenmişti. Terra, Mayıs ayı sonlarında halefi olan yeni bir blockchain duyurdu ve ona orijinal Terra (LUNA) adını verdi ve eski çökmüş blockchain’i Luna Classic oldu.

LUNC yazı yazılırken 0.000282 dolardan seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre 32. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %21 değer kaybetti. LUNC’nin son zamanlardaki dalgalı fiyat hareketi, meme coin olma potansiyelini gözler önüne seriyor.

Santiment analizi şu sözlerle noktaladı:

“Bir sonraki adımda, LUNC’de 1000 başına 0.25 dolar civarında bir düşüş görürsek, ardından son yükselişle 0.8 doların üzerine çıkarsa, kripto topluluğunun gerçekten geçmişten hiçbir şey öğrenmediğini ve bugünkü olayın tıpatıp benzerinin tekrar gerçekleşmesinin sadece an meselesi olduğunu güvenle söyleyebiliriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Solana NFT platformu haftalık 1 milyon işlem adetini geçti..

Shiba Inu SHIB COİN FİYAT ANALİZ GRAFİK YORUM