içinde

Bu Metaverse tokenler Satın Alınabilir ! YTD

Kripto para dünyasıyla karşılaştırıldığında, Metaverse’in genişlemenin çok erken bir aşaması olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Her iki ekosistemin Metaverse ile ilgili projelerde faydası olan kripto para birimleri arasındaki bağlantı sayesinde, uzun vadede yüksek başarı şansı vardır.

Bununla birlikte, 2022’de devam eden ayı piyasası ortamı, en umut verici kripto projelerinden bazıları için sert oldu. Bu bağlamda, bazı Metaverse tokeni için hem sosyal çekiş hem de yatırımlar açısından destek kazanmaya devam ediyor.

Apecoin

Piyasa değerine göre 35. sırada yer alan ApeCoin, son zamanların en popüler Metaverse tokeni olarak göze çarpıyor. APE, çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olan Otherside metaverse için yerel bir kripto para birimi olarak hizmet eder. ApeCoin (APE), Bored Ape Yacht Club’ın çizgileri üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir projedir.

Decentraland

MANA, arazi, mülk ve Avatar giyilebilir ürünleri alıp satmaya izin veren bir dijital varlık pazar platformudur. Proje, akıllı sözleşmelerini yöneten Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) tarafından kontrol ediliyor. Decentraland, en iyi Metaverse projelerinden bazılarına ev sahipliği yapan bir platform olarak lanse ediliyor.

Theta Network

THETA, video, medya ve eğlence endüstrileri için oluşturulmuş bir Web 3.0 Blockchain altyapısıdır. Son zamanlarda token, ana akım endüstri ortaklıkları açısından önemli bir destek kazandı .

Sandbox

Metaverse tokeni dediğimizde aklımıza gelen önemli varlıklardan biridir. Bu belirteç, oyun topluluğunun deneyimlerini geliştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Sandbox, oyuncuların oyun deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve para kazanabilecekleri Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş sanal bir Metaverse’dir.

Internet Computer

ICP blok zinciri, geleneksel BT ekosistemine olan ihtiyacı akıllı sözleşmelere dayalı mimariyle değiştirerek azaltmayı amaçlamaktadır. Mevcut fiyat aralığı 3,85 $ olan ICP, gelecek vaat eden bir konsepte sahip yüksek değerli Metaverse tokenlerinden bazıları arasında yer alıyor.

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Doge Coin Son Dakika DogeCoin analiz..

FULL All in One Wp Migration Kotasız

Local Hosttan web sunucuya Geçmede Olmazsa Olmaz Eklenti All in One Wp Migration HEMDE Yükleme Kotasız