içinde

Scaramucci, Kripto Piyasasında Hareketlilik Bekliyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Anthony Scaramucci, düşen enflasyon, değerli iş iştirakleri ve kripto fiyatlarının pompalanması üzere makro göstergelerin fiyatlara olumlu yansıyacağını belirtti.

Kripto para piyasasında uzun bir müddettir yaşanan sakinlik, yavaş yavaş harekete geçmeye başladı. Skybridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, bu durumun en büyük etkenleri ortasında, iş iştirakleri ve kripto şirketlerinin yeniliklerinin bulunduğunu söyledi.

Scaramucci, Kripto Piyasasına Optimist Bakıyor

Skybridge Capital‘in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, iyimserliğinin nedenleri olarak, düşen enflasyon, değerli iş iştirakleri ve makro göstergeleri uygunlaştıran Etherum Merge’ü işaret etti.

Hedge fon yöneticisi Scaramucci, Ethereum Merge üzere kripto alanında birkaç yeni gelişmenin çok daha fazla ticari faaliyeti tetikleyeceğini belirtti. Bu nedenle, yatırımcılara mevcut ortamı görmelerini, sabırlı kalmalarını ve uzun vadeli kalmalarını tavsiye ediyor. Bilhassa, Bitcoin’in (BTC) üzerine yerleştirilmiş iki katmanlı ödeme protokolü Lightning Network’ü, BlackRock’un Coinbase ile iştiraki ve müteakip bir BTC Özel İtimat Fonu kurulmasını gelecek için olumlu işaretler olarak vurguladı.

Genel olarak, Scaramucci kripto piyasası için olumlu bir bakış açısına sahip ve yatırımcıları berbat haberlere ve his temelli alım satımlara verilen anlık yansılara dikkat etmeleri konusunda uyarıyor.

Firmasının BTC’nin önümüzdeki altı yıl içinde gibisi görülmemiş bir yükseliş görebileceğine inandığını belirten Scaramucci, açıklamasını şu formda yaptı:

“Bence yatırımcılara göndermeye çalıştığım ileti bu; yalnızca rahatlayın, önümüzdeki 12 ila 24 ay içinde BTC, ETH, ALGO ve Solana (SOL) için hayli optimist bir senaryo görüyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hack Sonrası Acala Stablecoin’inde Son Durum Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin, Ethereum ve Cardano Haftaya Nasıl Başladı? 15 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber