içinde

Scott Minerd Kripto Paraları Dot-Com Balonuna Benzetti Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para kesimi her görüşten insanın bulunduğu hayli büyük bir ekosistem. Michael Saylor ve Nayib Bukele üzere isimler kripto konusunda inancını günden güne açıklarken, birtakım isimler de eleştiren bakış açılarını sürdürüyorlar. Bu noktada Guggenheim Partners’ın global Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd ise taraf değiştiren isimlerden. O denli bir devir kripto yatırımları yapan Minerd, şu anda kripto paraları dot-com balonuna benzetti.

Scott Minerd: Kriptonun Şimdi Büsbütün Çöktüğünü Sanmıyorum

Guggenheim Partners’ın global Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, kısa bir müddet evvel Bloomberg’e konuştu. Minerd, kripto konusundaki zıt görüşlerini bir sefer daha yenilerken, yaşanan düşüşlerin hala devam edeceğini düşündüğünü belirtti.

Minerd konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Sanırım daha da kripto daha da düşecek ve burada kimin kazanan ve kimin kaybeden olduğunu çözme talihine sahip olmak için internet balonunun çöküşüne emsal bir şeye sahip olacağız. Zira sistemi şimdi büsbütün temizlediğimizi sanmıyorum”

Minerd’a nazaran, yakın vadede daha yüksek fiyatlar görme fırsatından yararlanmak mantıklı. Fakat Minerd, bir yatırımcı olarak kripto paraların düzenleyici meçhullüğü nedeniyle baskı altında olduğunu düşünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Solana New York’ta Mağaza Açıyor Webilginç Kripto Para Haber

Fed’in CBDC Sorularına Karşılıklar Geldi Webilginç Kripto Para Haber