içinde

Shapeshift Nedir? FOX Coin Ne İşe Yarar?

ShapeShift, kullanıcıların diledikleri zaman kripto para alım satımı yapmasını sağlayan bir platformdur.

Shapeshift nedir? Ne işe yarar?

Daha önce de belirtildiği gibi ShapeShift, kullanıcıların diledikleri zaman kripto para alım satımı yapmalarını sağlar. Ek olarak takip etmelerini, satın almalarını, satmalarını ve kazanmalarını sağlayan bir platformdur. Kullanıcıların fonlarını cüzdanlarına yatırmasını ve ardından fonları onlar için tutmasını gerektiren merkezi saklama görevlilerinin aksine ShapeShift, kullanıcıların varlıklarının kontrolünü her zaman elinde tutmasına olanak tanır. Tek yapmaları gereken favori cüzdanlarını veya cüzdanlarını platforma bağlayıp kullanmaya başlamak. Bir hesap oluşturmanız, kimliğinizi doğrulamanız veya herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Cüzdanı bağlamanız yeterlidir.

FOX coin nedir?

FOX, ShapeShift DAO için yönetişim tokeni olarak hizmet veren ShapeShift tarafından oluşturulan bir ERC-20 tokenidir. Token sahipleri DAO’nun işleyişi ve hazinesi ile ilgili tekliflere oy verebilir. Kripto para, kullanıcının kendi egemenliği için sınırsız, zincirler arası bir kripto ticaret platformuna katkı sağlar. Portföy yöneticisi için yardımcı olur.

ShapeShift ekosistemi genişledikçe, kullanıcılar bağlı ortaklıklar aracılığıyla DAO için gelir oluşturan faaliyetler için FOX tokeni kazanacaklar. ShapeShift DAO gelir elde eder ve kullanıcı bu gelirlere hak kazanmayı temsil edebilecek FOX tokenler kazanır. FOX’un toplam sınırlı arzı 1.000.000.337 tokendir.

Shapeshift nasıl çalışır?

ShapeShift, kullanıcıların kripto para ticareti yapmasına, izlemesine, satın almasını ve kazanmasını amaçlayan ücretsiz, açık kaynaklı bir platformdur. %100 merkeziyetsiz ve topluluğa aittir. Bu da onu çok özel ve güvenli kılar. Varlıklarınızı sizin için tutmaz, yani onlara erişebilecek tek kişi sizsiniz, aynı zamanda onları uygun şekilde güvence altına alabilecek tek kişi sizsiniz.

THORChain ve 0x’in gücünü kullandığı gerçeği göz önüne alındığında, proje aynı zamanda çok zincirlidir. Bu, 750 token listelemesine ve tümüne kimlik olmadan, ek ücret ödemeden anında erişebileceğiniz binlerce işlem çiftine olanak tanımasına olanak tanır.

Shapeshift nedir? FOX coin nasıl alınır?

Shapeshift şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Shapeshift’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: MEXC, Gate.io, Huobi Global, Coinbase Exchange. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ekran kartı fiyatları ocak ayından bu yana yüzde 57 düştü

Visa, özel limitsiz Bitcoin kartını piyasaya sürdü!