içinde

SHIB işlemleri, 15 ayın en düşük seviyesinde! Yatırım için tam zamanı mı?

Kripto para piyasası, varlıklarının çoğunu etkileyen düşüş krizinin ortasında toparlanmaya çalışırken, meme coin Shiba Inu ( SHIB ), popülaritesinin azalması sebebi ile işlem sayısında bir düşüş kaydetti.

SHIB işlemleri, 15 ayın en düşük seviyesinde! Yatırım için tam zamanı mı?

Toplam SHIB işlem sayısı, 4 Temmuz’da blockchain analitik web sitesi bloxy.info’dan Haziran ayında alınan verilere göre, son 15 ayın en düşük değeri olan 157.889 olarak gerçekleşti.

İşlemlerdeki düşüş, köpek meme tokeninin son aylarda kaydettiği sabit düşüş eğilimi ile aynı hizada. Spesifik olarak, Mayıs ayında SHIB işlemlerinin sayısı 209.702 olarak gerçekleşti, bu da Haziran ayında %24,7 daha az işlem gördüğü anlamına geliyor.

SHIB zincir içi işlemler. Kaynak: bloxy.info

Ayrıca, Ocak 2022 ile Haziran 2022 arasında işlemler %44’ün üzerinde düşüş gösterdi. Son 15 ayda en yüksek işlem tutarı 1,38 milyonu aşarak Ekim 2021’de kaydedildi.

İşlemlerdeki bu zirve, Bitcoin’in ( BTC ) Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan neredeyse 68.000 $’a ulaşmasıyla sonuçlanan en yüksek kripto yükseliş koşularından biri sırasında kaydedildi. O zamandan beri, işlemleri çoğu SHIB ile birlikte yokuş aşağı gidiyor ve SHIB tokeni sahipleri para kaybediyor.

Umut işaretleri?

Bununla birlikte, Shiba Inu, köpek parasının bir önceki güne göre %3,73 oranında artması sayesinde günlük kazançlar açısından ilk 100 kripto para biriminin başında bulunduğu Haziran ayı sonlarında kısaca güç belirtileri gösterdi.

Finans analizleri ile bilinen Finbold, Mayıs ayında dijital varlığın bir ay boyunca 30.000’den fazla yatırımcıyı çektiğini ve 3 Temmuz itibariyle sahiplerin sayısının 1.192.584 olduğunu, bu da Shiba Inu’nun Haziran ayında 1.174.956’ya düşmesinden bu yana yavaş artışlar kaydettiği anlamına geldiğini bildirdi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin’de 20.000 Üzeri kalıcılık için Piyasa Şartları Hazır Değil

Dev Binance Balinası, DOGE ve Bu Altcoin’lerden Aldı!