içinde

SHIB Yakma Oranı Yüzde 242,5 Arttı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Shibburn, 133 milyondan fazla göğüs tokeninin yakın vakitte yakılmasından sonra, Shiba Inu‘nun yanma oranının yüzde 240’ın üzerine çıktığını paylaştı.

Geçen haftayı Dogecoin ile birlikte yükselişle kapatan Shiba Inu’nun (SHIB) yakılma suratı artış gösteriyor. Tanınan göğüs tokeni Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde tekrardan bir yakım süreci gerçekleştirdi.

SHIB Yakma Süreci 18 Transferde Gerçekleşti

Shibburn tarafından tespit edildiği üzere toplam 133 milyondan fazla Shiba Inu tokeni çıkmaz cüzdanlarda kilitlendikten sonra, dataları paylaşan kaynak SHIB‘in toplam yanma oranının yüzde 242,50 artış gösterdi.

Bu ölçüde SHIB’i yakmak ve yakma oranını yükseltmek, SHIB’nin dolanımdaki arzını azaltmak isteyen çeşitli şirket ve şahıslar tarafından 18 süreçte yapılabildi. Shibburn verilerine nazaran, son 24 saatte 224,139,615 SHIB yakımı gerçekleştirildi.

Daha evvel, akıllı telefonlar için oyun geliştiricisi Travis Johnson tarafından işletilen online mağaza Shib SuperStore, Ağustos ayında Amazon ile bir iştirak programı aracılığıyla 14 milyonu aşkın SHIB yakmayı başardığını tweetledi. Yakma projesinin kurucusu Amazon’un sağlam bir günlük yakıcı olduğuna ve Shiba Inu’nun sirkülasyondaki arzını azaltmak için kararlı olmaya devam ettiğine inanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Türk teknoloji şirketinin askeri metaverse uygulaması ilk kez NATO’da tanıtıldı

MTV Mükafatlarına Metaverse Kategorisi Eklendi Webilginç Kripto Para Haber