içinde

Shiba Eternity, Vietnam’da teste açıldı

Shiba Inu’nun (SHIB) proje lideri Shytoshi Kusama, Vietnamlı oyuncular için Shiba Eternity’nin lansmanını duyurdu. Oyun test için hazır ve ekip, kullanıcılardan oyunu incelemelerini istiyor.

Shiba Eternity, Vietnam’da teste açıldı

Shiba Inu’nun uzun zamandır beklenen oyunu Shiba Eternity, Vietnamlı oyuncular için teste açık. Shiba’nın proje lideri Shytoshi Kusama, kısa süre önce oyunun lansmanını duyurdu. Twiter’dan Vietnamlı kullanıcıları Shiba Eternity hakkındaki incelemelerini ve geri bildirimlerini paylaşmaya davet etti.

Shiba Inu’nun oyunu şu anda test aşamasında ve yalnızca IOS’ta Vietnamlı kullanıcılara açık. Shiba Inu, oyunu Ağustos 2022’nin başında duyurmuştu. İlk oynanış beklenenden daha erken geldi. Kullanıcılar, YouTube’da oyunculara oyunun nasıl çalıştığına dair gizli bir bakış sunan olumlu yorumlar paylaştı. Bu esnada, Shiba Inu’nun metaevrse ve NFT ekosistemi lansmanları SHIB fiyatı için olum bir görünüm sunuyor.

SHIB 2021’den beri en uzun haftalık pozitif performans serisini yayınlayacak

Shiba Inu, haftayı olumlu bir notla bitirmeye hazırlanıyor. Böylece, 2021’den bu yana en uzun haftalık yeşil performans serisine hazırlanıyor. İşlem görünümü grafiğine göre, Shiba Inu geçen haftadan bu yana %4,29 değer kazandı. Bu hafta yeşilde bir kapanış, Shiba Inu’nun art arda dördüncü kazanç haftasını işaret ediyor.

İşte SHIB ekosisteminden dikkat edilmesi gereken diğer olaylar

Shiba Inu’nun fiyat eğilimi büyük ölçüde genel kripto piyasası eğilimine bağlı. Ancak, olumlu haberler ve büyük sürümler de fiyatlar için olumlu katalizörler olarak hizmet ediyor. Örneğin, ShibaSwap’ın Temmuz 2021’de piyasaya sürülmesi, Shiba Inu topluluğunun ilgisini çekti. Lansmandan sonraki bir gün içinde, Shiba Inu’nun fiyatı hafifçe %14 değer kazandı. Böylece platformda kilitlenen toplam değer (TVL) 1 milyar doları aştı. Olay, sonraki aylarda Shiba Inu’nun fiyatındaki artışın temelini oluşturmaktadır. Bu esnada, SHIB fiyatı, sadece dört ay sonra, zirve fiyatı 0.000088 dolara ulaşmak için büyük ölçüde toparlandı.

Shiba ekosisteminin 2.katman projesi Shibarium’un ve Shiba Inu Finansal Ekosisteminin (SHIBFE) yakında piyasaya sürülmesiyle ilgili beklentiler yüksek kalıyor. Shiba Inu bir ERC-20 token olduğundan, Ethereum ağ tıkanıklığından ve yüksek gaz ücretlerinden de aynı şekilde etkilenmektedir. Bu nedenle birçok kişi, işlemlerin potansiyel olarak çok daha hızlı ve daha ucuz hale gelebileceği göz önüne alındığında, Shibarium’un Shiba Inu için bir oyun değiştirici olmasını bekliyor.

Bu nedenle, Shiba Inu sonuç olarak oyun için optimize hale gelecek.  Shibarium Public Beta TestNet’in dağıtımının 2022’nin 3. çeyreğinde tamamlanması bekleniyor. Bununla birlikte, kripto para birimi endüstrisini rahatsız eden makroekonomik endişeler nedeniyle fiyat hareketlerini tahmin etmek hala tamamen spekülatif. Ancak, FXStreet analistleri SHIB fiyatı için pozitif bir bakış sunuyor.

Analistler SHIB rallisinin 0,00001550 dolara varacağını tahmin ediyor

FXStreet analistleri, Shiba Inu fiyat trendinin 0,00001550 dolara varacağını öngörüyor. Analistler, Shiba Inu’nun düşebileceğini öngören ince ipuçları belirlediler. Meme coinin fiyatı, Ağustos ayının ikinci işlem haftasından bu yana toparlanmakta zorlanıyor. Shiba Inu fiyatına ilişkin önceki tahminler büyük ölçüde düşüş gösterirken, analistler SHIB’de bir toparlanma bekliyorlar. Shiba Inu kayıplarını telafi ederse, meme parası 0,00001550 dolarlık yükseliş hedefine tırmanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cardano, DOT, SOL ve ETH Coin Analiz !Coin Son Dakika

SHIB, SAND, ETH, BTC ve SOL Analiz grafik Yorum!