içinde

Shiba Inu, 100.000’den Fazla Arazi Arsasıyla SHIB Metaverse Sunuyor

Dogecoin’i öykünmek eden meme-coin projesi Shiba Inu, metaverse üstüne kendi girişimini başlattığını duyurdu.

“Shib: The Metaverse” olarak adlandırılan proje, değişik zamanlarda kilidi açılacak 100.000’den fazla araziyi tanıtacak.

Shiba Inu ekibi ek olarak, arsaların konumlarına bağlı olarak fiyatlarını deklare etti ve metaverse’nin yerel jetonu yerine eter için satılacağını detaylandırdı.

Shiba Inu Puppy Metaverse’i Başlatacak
İlk meme-coin olan dogecoin fikrini öykünmek eden meme tokenlerinden önde gelen Shiba Inu, şimdi kendi metaverse girişiminin gelişimini duyurdu . “Shib: The Metaverse” olarak adlandırılan proje, projenin daha ilkin yayınladığı bir dizi NFT olan Shiboshis ile doğrudan entegrasyona haiz olacak. Ekip, bu projenin henüz adı açıklanmayan bir üçüncü taraf oyun stüdyosu tarafınca geliştirileceğini belirtti.

Proje kadrosu tarafınca meydana getirilen duyuruya nazaran:

Shib : Metaverse, bir toplum olarak tarihimizin doruk noktasıdır, neredeyse evim diyebileceğimiz bir yerle inovasyonumuzu ve birliğimizi sergileyen güzel görsellerden oluşan bir katmanda görüntülenmektedir.

Ayrıca ilan, Shiba Inu ortamındaki bütün jetonların metaverse’de önemli bir rol oynayacağını ve camianın bu sanal ortamda “büyük bir etkileşime” sahip olacağını beyan ediyor.

Arsalar ve Fiyatlar
“Shib: The Metaverse” benzer projelere kıyasla en büyük arazi haritalarından birine haiz olmayı hedefliyor. Ekip, 100.000’den fazla arsa oluşturulacağını ve bunların dekorasyondan daha fazlası için kullanılabileceğini doğruladı. Shiba Inu geliştirme ekibi, bu arsalardan nasıl para kazanılacağına dair bir açıklama yapılmamasına rağmen şunları söyledi:

Shib: Metaverse’de arazisi olan kullanıcılar, pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynakları toplayabilecek ve ödüller üretebilecek.

Bu arazilerin bir kısmı, oyuncuların metaverse haritası boyunca hareket etmeleri için lüzumlu ortak zemin olarak kullanılmak suretiyle ekip tarafınca tutulacaktır. Bu parsellerin her biri, arsanın gruplandığı meta veri deposunun katmanlarına bağlı olarak farklı bir fiyata haiz olacaktır.

Arsaların fiyatları, projenin yerel belirteci olan SHIB yerine eterde açıklandı, ekibin açıklaması gereken bir karar. Bu mevzuyla ilgili olarak şunları söylediler:

Toplanan fonları Metaverse geliştirmesi için kullanacağımız için ekip, bütün kaynakları ödemek için stabilcoinlere satılabilen nötr bir coin kullanmaya karar verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

NFT platform kuralları Tencent ve Alibaba tarafından sıkılaştırıldı

xiaomi

Xiaomi Mi 9 SE ve Mi Play, Xiaomi’nin destek sonu ürün listesindeki diğer 68 Mi ve Redmi telefona katıldı