içinde

Shiba Inu Game Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Burada !

SHIB kadrosu , Kasım 2021’de Shiba Inu Game’i ilk defa duyurduğunda, sahipleri bir heyecan dalgasına sürükledi.

Gelecekte piyasaya sürülecek birçok yeni NFT oyununa katılan Shiba Inu Game, Shiberse Metaverse projesinin beğenilerine katılarak Shiba Inu ekosistemini daha da genişletecek .

Duyurudan bu yana, SHIB oyunları ile alakalı devamlı bilgi akışı aldık. Şimdiye kadar bildiğimiz tüm detayları derledik, bu yüzden Shiba Inu oyunlarında ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.
Shiba Inu Oyunu Nedir?
Shiba Inu Oyunu aslına bakarsak iki oyundur, hem klasik bir mobil oyun bununla beraber Shiboshi NFT’lerini kullanacak bir NFT oyununa bölünmüştür.

Playside Studios ve William Volk tarafından geliştirilen mobil oyun, daha basit oyuncuları bir araya getirmek için tasarlandı. Uygulama içi satın alımları içerecek. Oyunun blok zinciri versiyonu, Shiboshi NFT’lerine daha fazla değer katacak ve kazan-kazan öğelerini içerecek.

Ancak, oyunlar arasındaki diğer oynanış farklılıklarının ne olduğu için hemen hemen tam olarak güvenilir değiliz. Oyunlar hakkında ortaya çıkan bilgilerin bir çok ikisi içinde fark yapmıyor. Bu nedenle, aşağıdaki bilgiler mobil oyun, oyna-kazan oyunu yada her ikisiyle alakalı olabilir.
Shiba Inu Oyun Oynanışı
Shiba Inu Game, 1000 SHIB’den ilham alan kart içeren çok oyunculu bir koleksiyon kart oyunu olacak. SHIB proje lideri Shytoshi Kusama’nın tweetlediği benzer biçimde, bunlar SHIB kurucusu Ryoshi’ye dayanan özel bir kart içerecek.
Planet Crypto’nun görmüş olduğu Pizza Shiboshi tasarımlarında, sonlanmış bir ürün olmayan bu kartların tasarımları, her karta benzersiz bir yeteneğin yanı sıra bir taarruz ve müdafaa statüsü kazandıracak.

Kart setleri, 2022 süresince kademeli olarak açıklanacak.

Shytoshi’ye nazaran, oyuncuların dahil olmak için bir Shiboshi NFT’ye ihtiyacı yok. “Oyunu oynamak için bir NFT’ye ihtiyacınız olmayacak” dedi. “Karta sahip olmak bile daha esnek olacak.”

Belirli özellikler ve oynanış hakkındaki daha çok malumat vardığında bu bölümü aktüel tutacağız.
Shiba Inu Oyunu Çıkış Tarihi
PlaySide Studios’a nazaran Shiba Inu Game, FY23’ün ilk çeyreğinde başlayacak. Avustralya mali yılına dayanarak bu, SHIB oyununun Temmuz ve Eylül 2023 arasında başlamasını bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

PlaySide ayrıca, “anlaşmanın 8 aylık süresi boyunca” Shiba Inu Oyunu üzerinde çalışacağını söyledi. Bu, Aralık ayında başladıysa, Temmuz 2023 çıkış tarihinin en olası tarih olduğunu gösterebilir.

Ancak Shytoshi Kusama, Discord’a “4. çeyreği umduklarını” ve lansmanda hafifçe bir gecikme bulunduğunu öne sürdü.

Shiba Inu Oyun Yazma
Bricks Buster’ın reklam geliriyle her ay milyonlarca SHIB yakması ile ShibArmy üyeleri , yaklaşmakta olan SHIB oyununun birtakım yanma mekaniği içereceğini umuyor.
Ancak oyun için henüz resmi bir yakma mekanizması açıklanmadı. Aslında Shytoshi, yaklaşmakta olan her SHIB projesinin oyun haricinde bir tür yakma desteği içereceğini söylemiş oldu.
SHIB oyunlarıyla alakalı yanıkların olmamasının nedeninin tam olarak ne olduğundan güvenli değiliz, sadece ümit ederim yakında daha çok bilgi ortaya çıkacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Axie Infinity Satın Alma Başarısız Oldu: Axie Infinity Marketplace Hatası Nasıl Düzeltilir

NFT nedir? NFT’nin Doğuşu Amacı Ne Kazandırdığı Hepsi Bu Yazıda !