içinde

Shiba Inu Grubu BONE Teklif Sonuçlarını Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Shiba Inu topluluğu, BONE yönetişim token’ının arzını 250 milyon ile sınırlamak için oy kullandı.

Yakın tarihli bir duyuruya göre, Shiba Inu topluluğu, 230 milyon token’a ulaştıktan sonra tüm BONE farm’ını durdurma yönünde ezici bir çoğunlukla lehte oy kullandı. Kalan 20 milyon token, doğrulayıcılar için saklanacak.

Topluluk üyelerinin yaklaşık %98’i, merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan Doggy DAO aracılığıyla teklifin lehinde oy kullandı. Alternatif olarak, seçmenler dolaşımdaki arzı 270 milyon token’a çıkarabilirdi. Yaklaşık bir hafta süren oylama, Shibarium.card’ın geliştirilmesinde çok önemli bir rol oynayacak.

Ekosistemin yönetişim token’ı olan BONE, çok beklenen Layer 2 ölçeklendirme çözümü tarafından yerel gas token’ı olarak kullanılacak, bu da blok zincirinin üzerinde işlemler gerçekleştirmesi gerekeceği anlamına geliyor. Doğrulayıcılar, onaylama işlemleri için BONE token’ı ile ödüllendirilir. Ağın çalışır durumda kalmasını sağlamak için topluluğun 20 milyon token’ını güvence altına almak gerekliydi.

Daha önce bildirildiği üzere, Shibarium Layer 2 çözümünün beta testi lansmanının 2022’nin üçüncü çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor. Shibarium’un temel amacı, Shiba Inu’nun işlem ücretlerini önemli ölçüde düşürmektir. Ölçeklenebilirlik eksikliği, ikinci en büyük kripto para biriminin yerel blok zinciri olan Ethereum’un karşılaştığı en acil sorunlardan biri olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Rusya, Kripto İhraççılarını KDV’den Muaf Tutan Yasa Taslağını Onayladı Webilginç Kripto Para Haber

Chainlink (LINK) Robinhood Tarafından Listeleniyor Webilginç Kripto Para Haber