içinde

Shiba Inu Mucidi, SHIB’in Ayı Piyasası Planını Paylaştı!

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yakın tarihli bir tweet dizisinde SHIB’in devam eden ayı piyasasındaki yolunu paylaştı.

SHIB geliştiricisine nazaran uzayın dışından elde edile gelir âlâ fikir!

Popüler göğüs coin’i Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 18 Haziran’da Twitter üzerinden kimi paylaşımlar yaptı. Kusama, ShibArmy’ye seslendi ve işlerin yolunda olduğunu söylediği bir dizi tweet paylaştı:

Sevgili SHIBARMY! Piyasa şartlarının sıkıntı olduğunu biliyorum. Fakat shibarmystrong’un ne kadar hakikat olduğunu görmek inanılmaz. Deliliğe karşın 15’i tutuyoruz.

Kusama, topluluğa muazzam dayanağı için teşekkür etti. Ayrıyeten SHIB geliştiricisi, birtakım yanlış anlamaları gidermek için vakit ayırdı. Shiba Inu için ‘ortaklıkların’ özünden bahsetti ve uzayın dışından elde edilen gelirin ‘aslında düzgün bir fikir’ olduğunu söyledi.

Basın vaktinde Shiba Inu, günlük bazda %4,69 artışla 0,000007985 dolar düzeyinde süreç görüyordu. Son piyasa satışında global kripto piyasası kıymetinden milyarlar silindi. Bu ortamda SHIB, 19 Haziran’da 0,0000071 doların en düşük düzeylerine geriledi. Bugün ise Bitcoin’in toparlanmasıyla bedel kazandı.

Shiba Inu, BONE ödüllerinde değişiklikler önerdi

Kriptokoin.com haberlerinden takip ettiğiniz üzere SHIB metaverse’ü Shibarium muhtemel bir lansmana hazırlanıyor. Shiba Inu grubu, bu bahse ait olarak en son blog gönderisinde bir güncelleme yayımladı. Shibarium, xFUND ve Shiba Inu geliştiricileri tarafından geliştirildi. BONE’nin Shibarium Protokolünün ‘gazı’ olarak ayarlandı. Bu ‘gaz’, işlenecek ve yürütülecek akıllı mukaveleler ve süreçler için temel fonksiyonları sağlayacak.

Ekip, Shibarium’u geliştirmek ve doğrulayıcı durumlar için BONE ayırmak hedefiyle 20 milyondan fazla BONE tasarrufu yapması gerektiğini söylemeye devam ediyor. Sonuç olarak, Shibarium’daki fonksiyonları için BONE ayırmak için ShibaSwap’taki BONE mükafatları önümüzdeki haftalarda durdurulmalı. Basılan BONE sayısı şu anda 225 milyon. Bu nedenle, Shibarium doğrulayıcıları için 20 milyon BONE’u kurtarmak için 230 milyonda basımın durdurulması gerekiyor.

Shiba Inu’nun ekosistem token’lerinden biri olan BONE, şu anda 250 milyon sabit arza sahip. Topluluk artık 230 milyon arz karşılandıktan sonra BONE çiftliklerini durdurmaya karar vermesi gerekiyor. Yahut azamî arzı 250 milyondan 270 milyona çıkarmak için karar verecekler.

Ekip, halka, resmi Shiba Inu blogu dışında Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle ilgili rastgele bir bilgiyi göz arkası etmelerini tavsiye ediyor. Ayrıyeten, projenin gelişimi hakkında şimdiki bir durum sağlamak için yakında yayınlanabilecek büsbütün odaklanmış bir Shibarium blog yazısı üzerinde çalıştığını argüman ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü Milyarder, Bu Altcoin’den Çok Sayıda Satın Alıyor!

Madenciler Toplu Olarak Bitcoin Satıyor! Bu Neyin Habercisi?