içinde

Shiba Inu SHIB Coin Son Dakika Analiz !

Meme kripto para birimi Shiba Inu ( SHIB ), son aylarda genel kripto piyasasıyla bağlantılı olarak büyük bir fiyat düşüşü yaşadı. Genel piyasa çöküşünün yanı sıra, SHIB’nin değeri, meme kripto para birimlerine olan ilginin azalmasından etkilenmiş gibi görünüyordu. Ancak son günlerde değişim başlamış görünüyor!

SHIB 1 yıllık düşüşün ardından toparlanıyor mu?

Temmuz ayında, çoğu varlık gibi, Shiba Inu ( SHIB ) kripto paranın değeri de hafif kazançlar elde etti ve bu da SHIB’nin işlem sayısında bir toparlanmaya yol açtı.

Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından elde edilen veriler, blockchain analitik web sitesi bloxy.info’dan alınan istatistiklere göre, Temmuz 2022’de SHIB işlemlerinin Haziran ayında kaydedilen 15 ayın en düşük değeri olan 157.889’dan %34 artışla 211.833’te kaldığını gösteriyor.

SHIB zincir içi işlemler. Kaynak: bloxy.info

SHIB’nin azalan serveti

SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktıktan sonra 2021’de kaydedilen en yüksek seviyeleri şu anda geri kazanmaya çalışıyor. Ekim 2021’de kripto paranın toplam işlemleri 1.389.603’te zirve yaptı ve son rakamlar, piyasa düzeltmesinin varlık üzerindeki etkisini yansıtıyor.

Meme kripto para biriminin düşen fiyatı, Temmuz ayı itibariyle, ‘Shiba Inu’ anahtar kelimesi için küresel Google arama sorgularının 12 ay boyunca bir yıldan fazla bir süredir en düşük seviyeye düştüğünü gösteren verilerle birlikte, ilginin azalmasına neden olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tarihin En Pahalı Alan Adı arasına girdi ! NFTs.com

2022 Yılında Kripto da Bir ilk ! BTC ve ETH işlem hacmi Yüzde 50..