içinde

Shiba Inu SHIB COİN SON DAKİKA Metaverse Gelişmesi

Kripto piyasası, büyük bir düşüşün peşinden toparlanmaya çalışıyor. Birçok kripto para birimi son haftaların en düşük seviyelerine geriledi. Bunlardan kabul edilen Shiba Inu, bütün zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000088 dolar’a geldikten sonra, aşağı yönlü bir hareket başlattı ve sadece bir ay önceki performansını tekrarlayamadı.

Bazı kripto yatırımcıları ‘meme coin’ itibarı nedeniyle Shiba Inu’nin hayatta kalmayacağını düşünüyor. Ancak Shiba tarafındaki son gelişmeler, uzun vadeli yörüngesinin yeni şekilleniyor olabileceğini gösteriyor.

Edinilen bilgilere gore Shiba Inu bir oyun oluşturmak için Activision Studios’un eski başkan yardımcısı William Volk ile konsorsiyum meydana getirecek. Shiba Inu’daki Proje Lideri Shytoshi Kusama, işbirliğini duyurmak için Twitter üzerinden paylaşım yapmış oldu ancak Volk’un ismini gizledi. Kusama, daha sonraki bir tweet’te Volk’un ismini deklare etti ve direkt AAA oyun stüdyosu ile çalışacağını ekledi. Kusama da, token’ın kurucusuna ve Shiba Inu topluluğuna teşekkür etti. “Sana ve bütün #SHIB ordusuna fazlaca minnettarım” laflarıyla tweet attı.

Sonrasında açıklama yapan Kusama, beklenen oyunun başlangıçta Shiba Inu tarafınca geliştirileceğini ve bir blockchain içermeyeceğini açıkladı. Bununla birlikte, oyunun blockchain versiyonu, merkezi olmayan ağ kullanılarak daha sonra inşa edilecek. 2022’nin sonralarına doğru da proje, bir metaverse kaynağı işlevi içerecek ancak Facebook tarafından benimsenen yaklaşımdan değişik bir yaklaşım uygulayacak.

William Volk’un, video oyunları endüstrisindeki 36 yılı aşkın tecrübesiyle etkisi altına alan bir özgeçmişe haiz olduğunu belirtmekte fayda var.

Shiba tarafınca gelen bu son haberler, Blockchain oyunlarının bu yıl yükselişte olması sebebiyle birçok piyasa uzmanı tarafınca övgüyle karşılandı.

Shiba Inu, Metaverse geliştirmesiyle alakalı olarak büyük bir geri dönüş içinde olabilir. SHIB’nin toplumu, Metaverse’e geçtikten sonrasında değerinin arttığını kabul eden SAND, MANA, ENJ ve ALICE şeklinde token’lardan nispeten daha büyüktür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Robot Sanatçının NFT Eseri 1,1 Milyon Dolar değerinde Satıldı

Binance Nedir, Nasıl Kullanılır? Binance Borsası