içinde

Shiba Inu Şoke Etti: SHIB İnanılmaz Yükseliyor!

Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları şok ediyor. Saatler içinde günlük bazda %44’ün üzerinde artış kaydeden SHIB, fiyattan bir sıfırı attı.

Shiba Inu pompa yaptı, yatırımcıları şaşkın!

Shiba Inu (SHIB), son birkaç saat içinde kıymetli bir ralli kaydetti. SHIB, kripto dünyasına toz içinde kalmanın havasında olmadığını gösterdi. Shiba Inu’daki büyük ralli, yatırımcıların göğüs coin’in yükselmeye devam edeceğine dair umutlarını koruduğunu gösterdi. Bu nedenle kripto para ünitesinin fiyatından bir sıfırı kaldırmasına yardımcı oldu.

Shiba Inu, son beş saatte %44’ün üzerinde artış kaydetti. Hasebiyle bu artışla 0,000008 dolardan 0,000011157 dolara çıktı. Bu nefes kesen ralli SHIB’i bugün en çok kazananlar ortasına yerleştirdi. Kripto para ünitesi bilgi platformu CoinMarketCap, Shiba Inu’nun son 24 saat içinde %44,53 arttığını gösteriyor. Zira kripto paranın fiyatı şu anda 0,000011157 dolar civarında bulunuyor.

Shiba Inu fiyatı 1 günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

SHIB, 20 Haziran’da 0,00000802 dolardan süreç görüyordu. Şu anda fiyattan sıfırı kaldırarak 0,00001 doların üzerinde süreç görüyor. Shiba Inu’nun muazzam büyümesi, geçen gün proje hakkında değerli bir açıklama yapılmadığı için birçok kişi için şok edici olabilir. Değişik bir biçimde, bu her vakit Shiba Inu’nun sürprizi olmuştur. Zira kripto para ünitesi çoklukla evvelce haber vermeksizin muazzam rallilere girer.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran Shiba Inu, tüm vakitlerin en düşük düzeyi olan 0,000000000056366 dolardan bu yana %18.683.402 arttı. Shiba Inu (SHIB)’in harika fiyat toparlanması, kripto paranın TRX’i geçerek 13. sırayı almasına yardımcı oldu. Shiba piyasa kıymeti 6,310 milyar dolar iken Tron’un piyasa bedeli 6,108 milyar dolar.

Balina birikimi ve ShibBurn pompası mı?

Bu ortada, SHIB’in evvelki dalgalanmasının bilakis, mevcut fiyat artışının farklı konulardan takviye almış olması olası. Daima balina birikimi ve Shibarmy tarafından gerçekleştirilen yanma antrenmanı, projenin meraklılarına verilen isim dahil olmak üzere birkaç faktöre atfedilir.

Kriptokoin.com’dan da takip ettiğiniz üzere, birkaç en büyük Ethereum balinası, milyonlarca kripto para ünitesini aralıklarla satın aldı. Bu formda SHIB’in büyük düşüşünden yararlandılar. Ayrıyeten geçen hafta, 4 trilyon SHIB tutan gizemli bir Ethereum balinası, holding’ine 130 milyar ünite daha kripto para daha ekledi.

Ayrıca, resmi yanma portalı aracılığıyla büyük ölçüde SHIB ölçüsü meyyit cüzdana gitti. Bunun akabinde dolanımdaki toplam SHIB ölçüsü yavaş yavaş azaldı. Yalnızca dün, Shiba Inu topluluğu üyeleri, kripto para ünitesinin kıymetini daha da arttırmak için yanma portalı üzerinden 83 milyon SHIB yaktı. Uzmanlara nazaran bu meraklıların uğraşları yavaş yavaş kriptonun bedelindeki artışa yol açıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bu Haber Dogecoin Fiyatını Uçurdu: İşte Olanlar!

Liste Çıktı: İşte Yatırımlık 10 Metaverse Coin!