içinde

Shiba Inu Yakımı Yapan Yeni Web Sitesi: Playzone Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Twitter hesabı shib_superstore, Shiba Inu’yu (SHIB) yakımı gerçekleştirilebilen yeni bir web sitesi olduğunu duyurdu.

Son günlerde güçlü ve süratli bir biçimde SHIB yakım oranı artış yaşanıyor. Bunu etkileyen nedenler ise piyasa fiyatı büyük bir süratle yükselen SHIB’in paha yükselişi. Pazardaki girişlerin artıyor ve yakılmasını sağlayan daha fazla ağ aktifliği ortaya çıkıyor. Süreç sayılar artarken SHIB yakım süreçleri gerçekleştiren yeni bir web sitesi olduğu belirtildi.

Yeni Shiba Inu Yakım Adresinin İsmi Playzone

Akıllı telefonlar için SHIB yakma oyunları geliştiren Travis Johnson’ın çevrimiçi mağazasının Twitter hesabı shib_superstore, Shiba Inu’yu yakan yeni bir web sitesi olduğunu açıkladı.

Shib Superstore tarafından atılan duyuru tweetinde, portalda listelenen playzone.online web sitesinde Shiba Inu yakımı gerçekleştirildiği söylendi.

Bu sitenin kullanıcıların Shiba Inu’yu yakmasına da yardımcı olduğunu doğrulayan Travis Johnson, playzone.online’ın SHIB yakım süreci yapmasıyla Shiba Inu’ye olan ilginin artacağını söyledi.

SHIB yakımı için kullanılan Playzone.online web sitesi ziyaretçi yoluyla gelir elde ediyor ve oyun geliştiricilerine telif fiyatı ödemesi yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ethereum (ETH) Fiyatı Haftalık Performansta Düşüş Gösteriyor Webilginç Kripto Para Haber

Avustralya’dan Kripto Para Haritası Webilginç Kripto Para Haber