içinde

Shiba Inu Yeni Taşınabilir Oyununu Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Shiba Inu (SHIB), Twitter hesabından oyun projesinin “Shiba Eternity” olarak adlandırılacağını açıkladı. Shiba, geçtiğimiz günlerde twitter üzerinden gizemli bir görüntü paylaşımı yapmıştı ve teaser niteliği taşıyan bu paylaşımla yeni oyun projesinin birinci muştuları verilmişti.

Uzun bir müddettir piyasaya kart oyunu sunmayı planlayan Shiba, PlaySide Studios işbirliğiyle yeni oyunu çıkarmaya hazırlanıyor. Oyun hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da kullanıcılarına sunulacak.

Shiba Oyun İsmini Açıkladı: Shiba Eternity

Daha evvel Disney üzere büyük şirketlerle iş birliği yapan Shiba, bu kere yeni oyunu için PlaySide Studios ile bir ortaya geldi.

Shiba geliştiricisi olarak bilinen Shytoshi Kusama, Playside ile “gezegendeki en âlâ kart oyunu” yaratmak için birlikte çalıştıklarını açıklamıştı. Fakat gizemli işleri pek seven Shiba’nın ortaya ne çıkaracağı bilinmiyordu.

Bugün atılan tweetle birlikte Avustralya, Melbourne’de bulunan görüntü oyunu geliştiricisi olan PlaySide Studios ile Shiba’nın ortak bir kart oyunu çıkaracağı netleşti.

Shiba Eternity olarak isimlendirilen taşınabilir kart oyunu, App Store ve Google Play üzerinden yayına açılacak. Shiba tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgilere nazaran bir CCG (kart oyunu) hakkında şimdi çok fazla ayrıntı paylaşılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dropil ICO Dolandırıcılarına Mahpus Cezası Webilginç Kripto Para Haber

Paribu’nun Kripto Para Bilinirlik ve Algı Araştırması Yayımlandı Webilginç Kripto Para Haber