içinde

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Yüzde 40 Düştü Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

ShibBurn portalından alınan bilgilere nazaran, piyasadaki en büyük göğüs tokenlerinden Shiba Inu (SHIB) yakma oranı son 24 saatte yüzde 40 düştü.

Geçen haftayı Dogecoin ile birlikte yükselişle kapatan Shiba Inu’nun (SHIB) yakılma suratı düşüş gösteriyor. Bu kadar güçlü ve süratli bir düşüş telaş verici görünse de yatırımcıların panik moduna girmemesi gerektiği belirtiliyor.

Shiba Inu Yakım Oranı Düşüşte

Son 72 saatte, SHIB’nin piyasadaki fiyatı büyük bir süratle yükseldi ve aylardır görülmeyen bir fiyat düzeyine ulaştı. Bu türlü süratli bir paha artışı, pazardaki girişlerin artmasına ve SHIB’in yakılmasını sağlayan en âlâ yollarından biri olan daha fazla ağ aktifliğine neden oldu.

Bugün gördüğümüz yakılma oranındaki düşüş, birkaç gündür izlediğimiz yüksek pahaların içerisindeki ufak bir düzeltme olarak öne çıkıyor.

Shibburn web sitesine nazaran, dün son 24 saat içinde 292.259.359 SHIB yakılmıştı. Haberin yazıldığı an itibariyle yakılan SHIB sayısı 86,506,871 düzeyinde. Bu da 24 saat içerisinde yüzde 40’lık bir düşüşün olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Soneva Tatil Köylerinde Kripto Ödeme Kabul Edilecek Webilginç Kripto Para Haber

Benzine indirim, motorine zam geldi