içinde

Shima Capital, 200 Milyon Dolarlık Web3 Fonu Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Erken kademe blokzinciri projelerine odaklanan teşebbüs şirketi Shima Capital, birinci risk sermayesi olan Web3 fonunda 200 milyon dolar topladı.

Shima Capital, birinci fonunu başlattı ve bunu yaparken değerli ölçüde dayanak aldı. Birçok yüksek profilli kripto yatırımcısından 200 milyon bedelinde fon aldı.

Shima Capital, Web3 Fonu İle Gelişecek

Şirket, merkeziyetsiz kimliği, toplumsal medyayı, özerk tertipleri (DAO’lar), blokzincir oyunlarını, metaverse ve DeFi’yi gaye alanları olarak belirledi. Blokzincir altyapısı tarafında, fon ayrıyeten 1. katman ve 2. katman teknolojisinin yanı sıra güvenlik ve sıfır bilgi ispatlarının geliştirilmesine odaklanan projelere yatırım yapmayı planlıyor.

Shima, sermayenin yetenekleri işe almaya ve elde tutmaya, topluluklar oluşturmaya, pazarlamaya ve teknik araştırma ve geliştirme yürütmeye gideceğini söyledi.

Yeni fonun yatırımcıları ortasında Dragonfly, hedge fonu milyarderi Bill Ackman, blok zinciri oyun üreticisi ve yatırım firması Animoca, kripto şirketi OKX, Mirana Ventures, Republic Capital, CoinDesk ana Digital Currency Group ve teşebbüsçü ve eski ABD lider adayı Andrew Yang yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Celsius, Madencilik Operasyonları için Onay Aldı Webilginç Kripto Para Haber

AB Milletvekilleri Kriptoya Milletlerarası Standartlar Getirmek İstiyor Webilginç Kripto Para Haber