içinde

Shinsei Bank, Müşterilerini Kripto Parayla Ödüllendiriyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Japon finans şirketi Shinsei Bank, etkin müşterileri ödüllendiren ve kripto para mükafatı karşılığında yeni hesapların açılmasını teşvik eden bir sistem kurdu.

Finans şirketleri teşebbüsler çoğaldıkça, müşterilerini korumak gayesiyle ve yeni yatırımcıları kendi safına çekmek için yenilikçi düzenlemeler getiriyorlar. Shinsei Bank da Japonya kripto para kesiminde hacimlerini genişletmek için eski bir stratejiyi çağdaş dokunuşlarla geliştirdi.

Shinsei Bank, Kripto Para Ödül Uygulamasını Başlattı

Shinsei Bank yaptığı bir basın açıklamasında, Japonya’nın kapsamlı internet finans şirketi SBI VC Trade paydaşlığıyla yeni bir uygulama başlattığını duyurdu.

Banka, hesap sahiplerini yatırımlar, tasarruflar, hizmet satın alma vb. yoluyla ayırt ettikleri sürece ödüllendirmeyi ve kriptoda verilecek bir ödül tablosu aracılığıyla yeni müşteriler çekmeyi seçti. Shinsei Bank tarafından açıklanan tanıtım kampanyasının bir vakit sonu olacak, lakin bu, yeterli sonuçlar getirirse gelecekte tekrarlanabilir.

Japon bankasının ticari kampanyasının planlanan müddeti, 10 Ağustos ile 31 Ekim 2022 ortasında geçerli olacak. Yeni bir müşteri hesap açmaya karar verirse, Japon bankası müşteriye yeni açılan hesap için 60 dolar bedelinde Ripple (XRP) ya da Bitcoin (BTC) olarak ödül verecek. Mevcut müşteriler ise yaptıkları süreçlere nazaran kripto değişim kuponlarıyla ödüllendirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Araba NFT’leri Gerçek Modellerden Daha Değerli Webilginç Kripto Para Haber

Araştırmacılar Bitcoin’de Güvenlik Açıkları Buldular Webilginç Kripto Para Haber