içinde

Sıcak Gelişme: Binance ve Huobi, 100x Yapan Altcoin’de Süreçleri Askıya Aldı!

Dev Bitcoin ve kripto para borsalarından ikisi tanınan altcoin Avalanche (AVAX)’e yönelik süreçleri askıya almış görünüyor. Huobi ve Binance, Avalanche çekimlerini askıya aldı. Huobi’den resmi açıklama da geldi.

Huobi ve Binance, Avalanche çekimlerini askıya aldı!

Piyasanın öncü Bitcoin ve kripto para borsalarından olan “Huobi ve Binance” tanınan altcoin Avalanche (AVAX)’a yönelik süreçleri askıya aldı. Huobi resmi internet sitesi aracılığıyla hususa yönelik şu açıklamayı yaptı:

Sevgili kullanıcılar, AVAX (Avalanche) node yükseltmesi nedeniyle Huobi Küresel, AVAX’ın para yatırma ve çekme süreçlerini askıya aldı. Süreçlere, yükseltme tamamlandıktan sonra devam edecek. Süreçlerin askıya alınmasının neden olduğu rahatsızlıktan ötürü samimiyetle özür diler, sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Daha fazla güncelleme için lütfen bizi izlemeye devam edin.

Dev Bitcoin borsası Binance’nin kullanıcıları ise güçlü kripto para AVAX’ta çekim süreçlerini yapamıyor. AVAX çekimi yapmak isteyen kullanıcılar “AVAX çekimi askıya alındı” halinde bir ikaz alıyor.

Popüler altcoin 100 kattan fazla getiri sağladı

Avalanche projesi, Cornell Üniversitesi profesörü Emin Gün Sirer’in liderliğinde oluşturuldu. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere kripto para, ön satış fiyatı olan 0,50 dolara kıyasla 100 kattan fazla getiri sağladı. Yazım sırasında ise altcoin, yüzde 13 oranında düşüşle 45 dolardan süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü Ekonomist: Bitcoin, Facebook’tan Daha Güçlü Bir Tesir Yarattı

2022 Gmail Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? Adım Adım Gmail Hesabı Silme