içinde

Sin City Metaverse Arazi Satışı 3.5 milyon Dolara İki Saatin Altında Tükendi !

Sin City: Şubat ayı için başka bir sanal arazi satışı planlanıyor. Ve son satış kadar berbat olması umut ediliyor.
R dereceli Metaverse Sin City, geçen Aralık ayında sanal bir ‘arazi’ satışı gerçekleştirdi. Milyonları aşan satış, insanların neden sanal gayrimenkul satın alacağını merak ederken dünya çapında beyinleri kırdı. Meh, servet cesurlardan yanadır.

Dijital pislik savurganlığı, yaratıcılar için büyük hasılatlar sağladı. Alabilirsen ne güzel iş. Ve daha da iyisi, arazi sahipleri çimleri biçmek veya can can sıkan kiracılara katlanmak zorunda bile değiller. Arsanın maliyeti? Koli başına 4.000 SIN (imla esnasında yaklaşık 900 Amerika doları).
Peki bu İlk Arsa Arzında (ILO) sanal araziyi kim ele geçiriyor? Neden reel arazi almıyorlar? SEVGİLİ TANRI NEDEN GERÇEK ARAZİ ALMIYORLAR?

Günah Şehri Spekülatörleri
Metaverse’in bu bölümündeki spekülatörler cehennem kadar yürekli… tıpkı ilk günlerde bitcoin alan kişi ilk bahisçiler şeklinde. Bu en iyi ihtimalle baharatlı kumardır.

Açıkçası cesaret her insana nazaran değil. Belki bir gün gelecekten bu olaya bakacağız ve adamın dijital pisliği satın almak için nelere haiz olduğunu merak edeceğiz. Ancak ‘arazi’ satışlarının hızı dikkate alınacak bir şeyse, Metaverse’deki spekülatörlerin sahip olduğu en iyi düşünce bu olabilir. İlk kuşlar ve tüm bunlar. Ayrıca vaziyet, durum, konumla ilgili bir şey. Tüm klişeler burada geçerlidir.

Bu yatırımcılar için arazi satışı vurgunculuk yapmanın başka bir yoluydu. Bu ‘gayrimenkul’ gelecekte bir bomba değerinde olabilir. Gerçek dünyadaki emlak piyasalarında kaybedebileceklerinizle karşılaştırıldığında, sanal arazide 930 dolar nerede ise mantıklı bir yatırım şeklinde görünüyor. Ve herkes gerçek hayattaki emlak fiyatlarının yanlış gittiğini gördük. Örneğin, Celtic-Tiger mülk kazasını ele alalım. Bu, spekülatörleri cehennem benzer biçimde soktu. Bazılarımız hala deneyimden ötürü kırmızıyız. Bazen reel dünyadaki emlak berbattır. En azından bu dünyada mengenede yıkanırsın.

Oyun Bağlantısı
Metaverse arazi alıcılarına gelince, çılgınlıklarında bir yöntem olabilir. Sin City arazi satışı, öteki metaverselerden birazcık fark eder. Arsalar, şu anda geliştirme aşamasında olan NFT oyununa bağlı. Bu, Sin City oyun ortamında hayatta kalma ve potansiyel kazanma laf mevzusu olduğunda toprak sahiplerinin avantajlara sahip olacağı anlamına gelir.

Şehirler (şiddetli yaramazlık üstüne kurulu), bu kazan-kazan oyununun anahtarıdır. Katılımcılar krallıklarını inşa edebilir ve nihai KingPin olmak için suç işleyebilirler. Yine de, bu Metaverse standart Karen’ınız için değil. Şiddet ve vahşetle bağlanmıştır. Ama iyi tarafta, eğer var ise, arkadaşlarınızı da oynamaya çayır edebilirsiniz. Size yardım edebilir yada tüm eşyalarınızı çalabilirler. Arkadaşlar bunun için var.
Geliştiriciler, Sin City’nin yerel belirteç $SIN çevresinde çalıştığını söylüyor. “Bu, muhtelif yeraltı aktivitelerine dayalı oyna-kazan modelinde kullanılan oyun içi para birimidir. Bu, Las Vegas’ın parlak ışıklarından karnaval şehri Rio de Janeiro’ya kadar dünyanın en coşkulu şehirlerinden kimilerinden oluşan 15.000 arazi parçasının geniş metaverse’inde oynanıyor.”

Bir arsa kiralarsanız veya satın alırsanız, imparatorluğunuzu inşa edebilirsiniz. Bu, oyuncuların daha çok gelir getiren varlıklar oluşturmasına destek sunar. Ticaret, NFT’lerin alınıp satılabileceği Sin City Marketplace’te gerçekleşir.
Günah Şehri: Davlumbazlar
Aralık ayında, 15.000 arsa çekiç altına girdi. 17 ilçeye ayrıldılar. Bunların her birinin kendi hikayesi ve oynanışı var. Ancak bilinmesi ihtiyaç duyulan en mühim şey, kaputun düşük güvenlikli bölge mi yoksa yüksek güvenlikli bölge mi olduğudur. Kötü bir mahalleden çıkış yolunuzu satmak ve iyi bir mahalleye girmek muhtemelen varoluş sebebidir .

Bunun R dereceli bir oyun olduğu düşünüldüğünde, elbet Red Light District ilk satılanlardan biriydi. Sıcak listede ayrıca Kartel Bölgesi ve Çin Mahallesi Bölgesi de yer aldı. Strip Bölgesi’ni de unutmayalım. Bu Metaverse’de günah işleyebilecek birçok yer var.

Bu arazi satışına katılmak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız, bir sonraki satış festivali Şubat ayında. İlk tur arsa satışlarına katılan yatırımcılar bu zamanda de mülklerini yine satabilirler. Umarım mülkleri ustaca ve coşku verici bir tada sahip olarak yenilemişlerdir. Ama günahın Metaverse’idir. Muhtemelen crackhouse deneyimine de sahip olabilirsiniz. Bu ne olursa olsun çevrimiçi ortamda reel hayatta olduğundan daha iyi.

Çoklu gelir akışları burada bitmiyor. Sin City’nin yaratıcıları, mülkleri üzerinde iş kurmak için girişimci bir dürtüye sahip olan arazi sahipleri için de lisans satacak. En iyi haliyle $SIN üretiyor.

Bütün bu spekülasyonlar mengeneye sarılmış olur. Bu kadar kötülük. Ve herkes günahın eğlence için başka bir kelime olduğunu kabul edelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

2021 Yılı neden NFT için önemli bir yıldı?

Projeler Yönlendirme Programları Yoluyla Kripto Staking’de Nasıl Devrim Yaratıyor?