içinde

Singapur Mahkemesinden Vauld’a Beklediği Mühlet Çıkmadı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto piyasasında yaşanan son düşüş, beraberinde birçok şirketin iflas bayrağı çekmesine neden oldu. Bu şirketlerden birisi de para çekim süreçlerini durduran Vauld oldu. Yakın vakitte şirketin datalarını incelemek için müddet veren Singapur Yüksek Mahkemesi, Vauld’a seçeneklerini araştırmaya devam etmesi için yalnızca üç ay müddet verdi.

Singapur Yüksek Mahkemesi, Vauld’a 3 Ay Sür Verdi

The Block tarafından paylaşılan bilgilere nazaran bahse aşıka kaynaklara nazaran, Singapur Yüksek Mahkemesi’nin bugün yapılan duruşmada Vauld’a 7 Kasım’a kadar moratoryum uzatması verdi. Mahkeme ayrıyeten Vauld’dan bir alacaklılar komitesi oluşturmasını da istedi.

Vauld, 8 Temmuz’da yapılan bir moratoryum başvurusu kapsamında altı aylık bir uzatma istiyordu. Bu verilen üç aylık uzatma, Vauld’un hoşnutsuz alacaklılarının, tekrar yapılandırma seçeneklerini araştırırken şirkete karşı rastgele bir yasal süreç başlatamayacağı yahut devam ettiremeyeceği manasına geliyor. 

Diğer taraftan Londra merkezli Nexo’nun, şu anda sadece Vauld üzerinde durum tespiti yaptığını belirtelim. 5 Temmuz’da başlayan süreç, şirketi kurtarıp kurtarmama konusunda bir karara varmak için 5 Eylül’e kadar vakit tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SandStorm Dijital Metaverse Pazarını Açtı Webilginç Kripto Para Haber

Muse Yeni NFT Albümü için Polygon’u Tercih Etti Webilginç Kripto Para Haber