içinde

Socios, İtalya’da Düzenleyici Onay Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Taraftar token uzmanı SociosCom, İtalya’dan dijital para üniteleri ve cüzdanların hizmet sağlayıcısı olarak düzenleyici onay aldı.

Yeni büyüyen kripto dalı için ülkelerin bir birçoklarında netlik kazanmış düzenlemeler bulunmuyor. Bu bahiste çalışmalarını yürüten şirketler ve ülkeler, faaliyetleri genişletmek için yeni muahedeler yapıyor.

Socios, İtalya Biletini Kaptı

Socios.com, İtalya’daki hayran etkileşimi ve ödül platformu için dijital para üniteleri ve cüzdanların hizmet sağlayıcısı olarak düzenleyici onayını aldı.

Socios.com, blok zinciri tabanlı teklifini destekleyen teknoloji için düzenleyici onay sağlayan İtalyan kaydının, platformun bölgedeki daha da genişlemesini destekleyeceğini söyledi. Şirketin AC Milan, Inter Milan, Napoli, AS Roma ve Juventus ile mutabakatları var. Serie A’nın yanı sıra. Kayıt, blok zincir tabanlı hayran etkileşiminde bir seviyede tüketici inancı ve kritik muhafaza avantajı sağlayacak.

İtalya’da kripto varlıkları, finansal ortacılar ve kredi komisyoncularını da düzenleyen Organismo Agenti e Mediatori (OAM) tarafından denetleniyor.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“OAM’dan alınan onay, tüketicileri muhafaza ve bölgedeki faaliyetimizi geliştirmeye devam etme gayretlerimizin çok değerli bir kesimi. İtalya, halihazırda güçlü bir varlığımız olan bir ülke ve bizim için çok değerli bir pazar. Bölgede kalıcı bir büyüme sağlamaya kararlıyız ve İtalyan müşterilerimiz için meşruiyet ve itimadı garanti etmek için düzenleyicilerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hodlnaut, İflas Sonrası Kurtarma Gayreti Veriyor Webilginç Kripto Para Haber

Kriptomeda, Cointelegraph Türkiye ile İş Birliği Yaptı Webilginç Kripto Para Haber