içinde

Son Çöküşü Bilen Analist: Bu Altcoin Birkaç Hafta İçinde Çakılacak! Webilginç Kripto

Webilginç Kripto

2022 çöküşünü gerçek bir biçimde öngören analist, Cardano (ADA) hakkında ihtar verdi. En büyük PoS altcoin, Capo’nun kehaneti gerçek olursa 0.28-0.30 dolar bölgesine düzeltme görecek.

Capo altcoin için %37 düşüş beklediği senaryoyu paylaştı

Piyasa bedeline nazaran en büyük 2 altcoin, Capo’nun en son tahlillerinin konusu oldu. 485.300 Twitter takipçisi olan Capo lakaplı analist, önümüzdeki haftalarda Cardano fiyatından büyük bir düşüş bekliyor. Capo, ADA’nın Mayıs ayına geri dönen fiyat dalgalanmalarını gösteren bir grafiğe odaklanıyor.

İlgili grafik, ADA fiyatının Temmuz ayı sonlarında başlayan bir ralli ile şekillendirdiği kama modeline dayanmaktadır. ADA fiyatı bu formasyon içinde geçen hafta %25’in üzerinde kıymet kaybetti. Bundan evvel, 16 Ağustos’ta neredeyse 0.60 dolarlık mahallî tepeye ulaştı. Analist ayrıyeten, Cardano’nun sonunda 0.28 ile 0.30 dolar ortasına düşeceği bir tabandan bahsediyor. Capo’nun görüşüne nazaran ADA grafiğinde bir dizi zirve ve çukur bölgesi göreceğiz. Capo’nun Twitter’dan paylaştığı grafik:

Cardano şu anda %1,3 civarında yükselişte. Geçen haftadan bu yana %7 bedel kaybettikten sonra 0.4645 dolardan süreç görüyor. Fiyat 0,29 dolara düşerse, bu mevcut düzeylerden %37 ziyan manasına gelecek.

Capo, Bitcoin’in fiyatını haritaladı

Bitcoin’e (BTC) geçen analist, 20 Ağustos’ta gönderdiği bir tweet’e karşılık olarak Eylül ayı için öngörülen takviye ve direnç bölgelerini güncelliyor. Capo, meyyit bir kedi sıçramasının (DCB), Bitcoin’i 19.000 dolara düşmeye devam etmeden evvel süreksiz olarak yaklaşık 23.000 dolara, hatta 20.000 dolara üzerine çıkmadan evvel muhtemelen 16.000 dolara kadar düşük bir düzeye ulaşacağını kestirim ediyor. Analiste nazaran:

DCB (w2) 22.500 dolara yahut 23.500 dolara, akabinde düşüş eğilimi devam ediyor. Lokal taban olması gereken 19.000 dolar = 16.000 dolar altına kırılma.

Bitcoin fiyatı şu anda 22.000 doları çabucak altında vakit geçiriyor. Son açıklamasında analist, tüm kripto piyasası hakkında görüşlerini sunuyor ve ekliyor:

Piyasa düştü. Her sıçrama satış için güzel bir baht sunuyor. Yeni düşüşlere kadar piyasadan uzak durmak makul olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Geçtiğimiz Yıl 100 Milyon Doların Üzerinde NFT Çalındı Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum Merge Yükseltmesinin Resmi Tarihi Aşikâr Oldu Webilginç Kripto Para Haber