içinde

Son Dakika: Tanınan Bitcoin ve Altcoin Uygulaması Hack’lendi!

FTX borsasına ilişkin olan Bitcoin ve kripto para uygulaması Blockfolio, hacklendi. Blockfolio’nun sinyal sistemine hack saldırısı yapıldı. Blockfolio’nun bağlı olduğu kuruluş olan FTX borsasının CEO’su Sam Bankman-Fried, fonların inançta olduğunu açıkladı.

Popüler Bitcoin ve altcoin uygulaması Blockfolio hack’lendi!

FTX borsasına ilişkin olan Bitcoin ve kripto para cüzdan uygulaması Blockfolio hack saldırısına uğradı. Bu hack olayının yalnızca sinyal ve bildirim sistemiyle hudutlu olduğu belirtiliyor. Blockfolio, konuyu araştırdığını söyledi. Firma, kullanıcı fonlarının inançta olduğunu ve ticaret hizmetlerinin iyi çalıştığını belirtti.

Blockfolio, 6 milyondan fazla kullanıcısı olan tanınan kripto para uygulamalarından biridir. Uygulama, geçen Ağustos ayında kripto borsası FTX tarafından 150 milyon dolarlık bir anlaşmayla satın alındı. FTX borsası CEO’su Sam Bankman-Fried da hack saldırısı ile ilgili Twitter aracılığıyla açıklamada bulundu. Sam Bankman-Fried, hack saldırırısı nedeniyle çok üzgün olduğunu, fakat şu anda fonların hiçbir halde risk altında olmadığını belirtti:

Blockfolio’daki iletiler için şu anda çok üzgünüm. Süreçler, fonlar ve fonlarla ilgili başka uygulamalar risk altında değil. Bu uygulamalar, FTX standartlarına uygun olarak başka bir sistemde korunuyor. Akından etkilenen kısım; haber, sinyal ve gösterimle ilgili tarafdır. Blockfolio kullanıcılarındaki her alım satıma ve bu hafta yeni kaydolanlara 10 dolar veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nam Salan 3 Analist: Tesla Haberinden Sonra Bitcoin Bu Düzeyleri Görecek!

Balinalar Bu 3 Altcoin’den Süratle Alıyor! Bu Altcoin’leri ise Terk Ediyor