içinde

Son Dönemin Popüler 1000x yapması beklenen Coini FOX FİNANCE

2 ay önce çıkan çıktığı günden bugüne kadar konuşulan FOX Finance koini yakından inceleyelim.

Fox Finance Coin Nedir?
Fox Finance coin dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için projeler üreten bir coindir. Projelerinde hayvanları ve doğayı sevmesi onu öne çıkaran özelliğidir. Fox ın action görevlerinde etraftaki çöpleri toplayanlara ödüller dağıtması dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çıktığı projeyi uyguladığının göstergesidir.

Kendi sitelerindeki tanımlarına göre:Nesli tükenmekte olan türler listesinde bulunan diğer 41.415 hayvanı korumak için çalışmak istediğimizi biliyorduk. İnsan kaynaklı kirlilik, habitat tahribatı, küresel ısınma, kaçak avlanma ve daha fazlasının boyutu nedeniyle, bu inanılmaz yaratıkların çoğu zaten tehlikeli bir şekilde yok olma eşiğinde.

Dünyamızı paylaşan hayvanların sağlığı için bir barometre görevi gördüğünün farkındayız ve bu nedenle elimizdeki daha büyük sorunların üstesinden nasıl gelineceğine odaklanıyoruz. İklim değişikliğinin etkilerini tersine çevirmek için sert önlemler alınmazsa, tilkiler dahil hiçbirimizin uzun vadeli hayatta kalma şansı yok. Bu nedenle kendimizi bireylere çevremizi koruma ve muhafaza etme gücü vermeye adadık. Fox Finance olarak, bu gezegeni gelecek nesiller için sürdürme mücadelesinde sağlam ve dinamik bir araç olarak kullanılabilecek bir platform oluşturana kadar dinlenmeyeceğiz.

Kaç adet Fox Finance Coin var?
Toplamda 1.000.000.000.000.000 FOX Finance coin vardır. Bu coinler ön satışta,pazarlama,yakım gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Fox Finance kendi kendini stake ederek çoğaltan coindir. Fox Finance’ı diğer coinlerden ayıran bir diğer özellik ise auto stake özelliğidir. Fox Finance coin aldığınızda sizde %12 kesilir. Bu kesilen %12’nin 6’sı havuza diğer 6’sı kullanıcılara dağıtılır. Bu sayede hesabınızdaki fox coinler kendi kendine artmaktadır.

Fox Finance nasıl alınır?
Fox Finance alma rehberini sitesinde detaylı şekilde anlatılmaktadır. Linkten ulaşabilirsiniz. https://foxfinance.io/token
Yönetim ekibi dur durak bilmeden çalışması, mükemmel projeleri olması ileride fox coinin çok güzel yerlere geleceğinin göstergesidir.
Fox finance detaylı bilgi için = https://foxfinance.io sitesine gözatmanızı öneririz
Bu sitede yer alan bilgi, tavsiye, yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.Yatırımınızı kendiniz araştırıp sizi üzmeyecek miktarlar almanız önerilir. Sitede yer alan yazılar kendi görüşlerimizden oluşmaktadır. Kendi süzgecinizden geçirerek, araştırıp kendi iradeniz ile yatırım yapmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Dogecoin’in hikâyesi: Bir şakadan doğmuştu

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ KRİPTO PARASI BİTCİ.COM