içinde

Son Günlerde Binance de 70x Yapan SNM SONM Coin Nedir? SNM SONM Coin fiyat !

SNM SONM Coin
SNM SONM Coin

Son birkaç gündeki yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken SNM coin, bulut tabanlı ve merkeziyetsiz bir bilgi işlem ağıdır..

SNM SONM Coin ANLIK FİYAT

No Coins Selected

SNM coin nedir?

 

Bulut depolama ve bilgi işlem hizmetleri son yıllarda Blockchain alanında kendine yer bulmaya başladı.

Birçok yeni proje bu alana yönelirken, eskiden var olan bazı projeler kendini yeniden markalaştırdı. Bu trende şu anda büyük ölçüde geleneksel teknoloji devleri hâkim.

Google, Microsoft ve Amazon gibi büyük firmalar halihazırda kendi bulut hizmetleri alanının büyük bölümünü elinde tutuyor. Bununla birlikte dev şirketlerin sunduğu hizmetler, kullanıcı gizliliği, pahalılık ve güvenlik gibi konular nedeniyle eleştiriliyor.

Bu eleştirileri dikkate alarak Blockchain üzerine inşa edilen SONM, 2017 yılında Alexei Antonov tarafından kuruldu. Proje, Filecoin’e benzer şekilde bulut hizmetlerini merkeziyetsizleştirmeyi hedefliyor.

Bunun için dağıtık bilgi işlem mimarisi ile çalışıyor. İsteyen tüm kullanıcılar bu ağa katılım sağlayarak bulut depolama hizmetleri sunabiliyor. Bununla birlikte isteyen kullanıcılar, ağ üzerinden son derece düşük fiyatlarla bulut depolama alanları satın alabiliyor.

Tüm bunlar ise SONM’un yerel kripto para birimi olan SNM coin ile mümkün oluyor.

SNM coin ne için kullanılır?

SONM (SNM), Ethereum ve BNB Chain üzerine kurulu bir kripto para birimidir. Bu token şu anda 125 milyon dolar civarında bir piyasa değerine sahip. Ayrıca 44,4 milyon adet toplam arz ile işlem görüyor. Kripto paranın dolaşımdaki arzı da 44,4 milyon tokenden oluşuyor.

SNM coin ile kullanıcılar, bilgi işlem gücü yüksek bilgisayarlarını diğer kullanıcılara sunabiliyor. Bu, isteyen kullanıcıların kripto para ödemesi yaparak depolama alanı kiralayabileceği anlamına geliyor.

Ekosistem içerisindeki tüm kiralama işlemleri, SONM’un bulut hizmeti pazarında gerçekleşiyor. Kullanıcılar bu bilgi işlem gücü pazarında, aynı anda hem satıcı hem de müşteri olabiliyor. Bununla birlikte satışların tümü SNM coin şeklinde gerçekleşiyor.

Ek olarak ağ, bulut hizmetlerinde merkeziyetsizlik kadar güvenliğe de önem veriyor. Tüm satıcılar ve alıcıların kredi notuna benzer bir derecelendirme puanı bulunuyor. Puanı düşük olan kullanıcıların platforma erişmesi ve kullanması zorlaşıyor.

SONM neden yükseliyor?

SNM coin fiyatı 19 Kasım tarihinde 0,20 dolar civarında işlem görüyordu. Ayrıca bu seviye, SONM’un aylardır momentum eksikliği ile hareket ettiği bir fiyat aralığıydı. Ancak 20 Kasım gecesinde altcoin, büyük bir fiyat artışına tanık oldu. Gece 0,30 dolardan işlem gören token, günün ilerleyen saatlerinde parabolik bir yükseliş yaşadı. Buna göre SNM coin değerini 70 kat artırarak 10,98 dolara kadar yükseldi. Ancak 6,5 doların üstünde saatlerce durduktan sonra, düşüşe geçti. Şu anda varlık son 24 saatte %86 düşüşle 1,39 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte SONM fiyatındaki yükselişin belirli bir nedeni yok. Bir iddiaya göre yükseliş, SNM coin balinalarıyla ilgili gibi duruyor. Bu iddia, SNM’nin en büyük 20 sahibini analiz eden Tekedia’dan geldi. Firma, bu adreslerin toplam arzın %97’sini kontrol ettiğini öne sürüyor. Ayrıca en büyük balinanın, kripto para borsası Binance olduğunu ifade ediyor. Zincir üstü veriler, Binance’in, SNM’nin toplam arzının %71,4’ünü oluşturan 31,7 milyon tokeni barındırdığını gösteriyor. Varlık, Binance’de listelendiği için bu önemli.

YouTube video

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ren coin

REN COİN Alameda/FTX çöküşüne cevaben Ren 2.0’ı açıkladı

HELİUM TOKEN

Milyarder Bill Ackman Helium Tokeni Beğendiğini Söyledi..