içinde

Soneva Tatil Köylerinde Kripto Ödeme Kabul Edilecek Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Lüks tatil köyü zinciri Soneva, Maldivler ve Tayland’daki tesislerinde artık Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ödemeleri kabul edilecek.

Kripto paraların dünya genelinde kabul görmesi, her alanda bir teşebbüs ayağı oluşturabiliyor. Konaklama dal örneklerinden biri de Soneva tarafından geldi. Soneva, tesislerinde artık kripto para üniteleriyle ödeme kabul edilecek.

Soneva, Kripto Ödemelerini Başlatıyor

Soneva, ödeme tahlilleri sağlayıcısı TripleA ve ödeme platformu sağlayıcısı Pomelo Pay ile otelcilik bölümünü kripto ile bir ortaya getiriyor. Daha geniş bir ödeme sistemini kabul ederek lüks seyahati daha erişilebilir hale getirmek isteyen şirket, ziyaretçilerin fiyat dalgalanmalarından telaş duymadan kripto para ünitelerinde ödeme yapmalarını sağlayacak.

Temassız ödeme sistemi Pomelo Hisse ve kripto ödeme hizmeti sağlayan TripleA teknolojileriyle, kullanıcılar QR kodları ve ödeme ilişkileri aracılığıyla BTC ve ETH süreç yapabilecekler.

Soneva’nın finans müdürü ve CEO yardımcısı Bruce Bromley şunları söyledi:

“Soneva ile konaklama sanayisinde her vakit öncü olmaya çalıştık, kripto para ünitelerini ödeme prosedürü olarak kabul etmek, milletlerarası konuklarımızın dünyanın her yerinden kolay kolay ödeme yapmalarını sağlamak öncülüğümüzün bir öbür örneğidir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance Bu 4 Altcoin İçin Sevindiren Duyuru Yaptı! Webilginç Kripto

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Yüzde 40 Düştü Webilginç Kripto Para Haber