içinde

Sonraki Earth Metaverse IDO, 22 Ocak’ta Yerel Launchpad’de Canlı Yayına Başlıyor İşte Ayrıntılar

Next Earth projesi, hizmet belirteci NXTT’yi IDO’lar için mahalli fırlatma rampası vasıtasıyla perakende yatırımcılara satacak.

NXTT, ilk IDO’su olarak Next Earth fırlatma rampasında görücüye çıktı
Next Earth Metaverse projesi tarafınca paylaşılan resmi duyuruya gore , NFT düşüşlerinin piyasaya sürülmesinden sonra, ekibi tokeninin ilk merkezi olmayan borsa teklifine yaklaşıyor.
22 Ocak 2022’de bu token satışı, Next Earth’ün ana web sitesiyle entegre yerel fırlatma rampasında gerçekleşecek. Beyaz listeye alınmaya uygun olmak için, Next Earth destekçilerinin Metaverse’inde belirtilmiş arazide en az 100 $ satın almaları icap eder.

Jeton satın almak için detay ve kesin koşullar, her IDO katılımcısına nazaran uyarlanacaktır. Tüm katılımcılar birkaç katmana dahil edilecektir. Her katmanın kendi NXTT tahsis limiti olacaktır.

Kademe ataması, kullanıcının platforma kati kaydının tarihine ve onun tarafınca Next Earth’te tokenize edilmiş arazi satın almak için enjekte edilen net likidite hacmine bağlı olacaktır. Bunun yanı sıra, değişik katmanların değişik hak kazanma süreleri ve kilit açma programları olacaktır. Bu engellemeler, İDO’nun fena niyetli kişiler veya manipülatörler tarafından müdahale edilmesini önleyecektir.

Ayrıca, en erken ve en tutkulu toplum katılımcıları, NXTT jetonlarında hususi bir indirimden yararlanabilecekler.
Bugün itibariyle, Next Earth tarafınca beş aydan kısa bir müddette 350.000 sanal kara NFT’si satıldı; proje Ağustos 2021’de ana ağda yayına girdi.

NEIP’ler ve iklim yardım girişimleri menüde
Next Earth’ün kurucusu ve CEO’su Gabor Retfalvi, uzun vadeli perspektifte ürününün yatırımcıları ve destekçileri için açılan fırsatlardan etkileniyor:

10-15 yıl sonrasında Metaverse’de yaşıyor olacağız. Büyük bir firmanın haiz olduğu, beni kemiklerine kadar paraya çeviren bir video oyunundansa, başıma gelenler üzerinde reel mülkiyete ve temsilciliğe haiz olduğum tamamen demokratik bir dünyada yaşamayı tercih ederim.

NXTT tokenlerinin piyasaya sürülmesinden sonrasında, gelecekteki sahipleri, protokoldeki tüm mühim yükseltmeler üstünde topluluk odaklı referandumlarda söz sahibi olabilecekler. Sonraki Dünya İyileştirme Önerilerinin (NEIP’ler) ilk serisi önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

Ayrıca, protokolün hasılatının oranı, küresel iklim değişikliğini ele almak için belirlenen muhtelif hayır girişimleri arasında dağıtılacak. 2022 yılının ilk çeyreğine kadar Next Earth ekibi bu ürünlere şimdiden 800.000 dolar bağışta bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Malezyalı Selfie’leri NFT’ye Dönüştürdü, Sadece 5 Gün İçinde Milyoner Oldu

Next Earth’nın Metaverse Toprak Sahipleri İçin Ön Satışı 22 Ocak’ta Başlıyor