içinde

Starbucks Web3 Dünyasına Giriyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Küresel kahve şirketi Starbucks, kahve temalı NFT’leri içeren Web3 teşebbüsünü tanıtmaya hazırlanıyor.

2022 yılının başlarında Web3 alanına girme planlarını duyuran Starbucks’ın gayesinde müşterilerini elde tutmak ve yeni müşterileri çekmek var. Starbucks’ın birinci NFT’leri sırf dijital bir koleksiyon olarak hudutlu kalmayacak, sahiplerine özel içerik ve avantajlar sağlayacak.

Starbucks Web3 ile Z Jenerasyonunun Peşinde

Dünyanın en büyük kahve zinciri Starbucks, web3 haberlerini daima gündemde tutuyor. Bu da şirketin proje için bağlılığını ortaya koyuyor. Dijital koleksiyon eserlerinin mağazalarında artan bir iş ortamı yaratabileceğine inanan firma, 2022’de daha fazla haberin ortaya gündeme geleceğini açıkladı.

Starbucks’ın birinci NFT koleksiyonunun nasıl görüneceği, sağladığı özel avantajların ve hangi blockchain üzerinde inşa edileceği üzere detaylar şimdi aşikâr değil.

Web3 hareketinin Starbucks’ın müşteri tabanının genç tarafını çekme ve elde tutma eforunun bir kesimi olduğunu söyleyen Starbucks’ın kurucusu ve CEO’su Howard Schultz görüşme sırasında şunları söyledi:

“Müşteri tabanımızın yaşlandığı ve daha genç beşerlerle daha az alakalı bir duruma sahip olduğumuz bir işte olmak istemiyoruz” diyen şirket, “tarihimizde hiç olmadığı kadar alakalı olmamıştı” dedi. bugün Z nesline.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Coinbase Yetkilisi, Inside Trading Tezlerini Reddetti Webilginç Kripto Para Haber

Coinbase Davaların Durdurulmasını İstiyor Webilginç Kripto Para Haber