içinde

Steam Hesabınız Hacklendiyse Yapmanız Gerekenler

steam hacked
steam hacked

Steam, PC oyunlarında en büyük mağazadır. Hesaplar çok pahalı olabilir ve bununla beraber romantik değer açısından da olabilir.

Hesabınızı yitirmek harika bir şey değil. Peki, insanların Steam hesabınızı hacklemesini ve çalmasını nasıl engellersiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

 • Hızlı Hareket Edin
  Bir sonraki an birisinin Steam hesabınızı hacklemiş olabileceğini ayrım ettiğiniz anda harekete geçmelisiniz. Bunu görmeniz ne kadar uzun sürerse, hesabınızda o denli ciddi hasara neden olabilir, doğrusu ekli kredi kartı detayları vars
 • Şifreyi Değiştirin
  Hala giriş yapabiliyorsanız, ilk adımınız şifrenizi değiştirmek olmalıdır. Davetsiz misafir muhtemelen eski şifrenizi esasen biliyor, bu yüzden aynı şifreye haiz başka hesaplarınız varsa, onların da güvenliği ihlal edilebilir.

Bir tarayıcı aracılığıyla Steam hesabınıza girin, peşinden profil adınızın yanındaki oku tıklayın ve ‘Hesap Ayrıntıları’nı seçin. Bu sayfada, ‘Hesap Güvenliği’ni bulun ve ‘Şifremi değiştir’ seçeneğini tıklayın. Ardından bir güvenlik kontrolünden geçmeniz gerekecek ve son olarak şifrenizi sıfırlayabileceksiniz.

 1. Hesap Kurtarma
  Steam hesabınıza geri dönemezseniz, Steam’in hesap kurtarma sistemini kullanmanız gerekecektir. Steam giriş sayfasını açın ve ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ seçeneğine basın. Oturum açma alanlarının altında. Bir sonraki sayfada, hesabı kurtarmak için bazı seçenekleriniz olacak. Bir bilgisayar korsanının hesabınızı çalması niteliğinde bunun için de özel bir seçenek var. Durumunuzu en iyi tanımlayan seçeneği seçin ve size önerilen adımları izleyin.
 1. Buhar Muhafızı
  Şu anda kullanmıyorsanız, Valve’in iki faktörlü kimlik doğrulama hizmeti olan Steam Guard’ı açmayı düşünün. E-posta yoluyla kullanabilirsiniz, sadece uygulama daha güvenli ve entegredir. Hesap ayrıntıları sayfanızı açın, emniyet bölümüne gidin ve ‘Steam Guard’ı Yönet’i seçin. Orada Steam Guard’ı açabilir ve e-posta ve uygulama sürümünü isteyip vazgeçtiğinize karar verebilirsiniz.

steam hesabım çalındı ne yapmalıyım
steam hesabım çalındı
steam hesabım çalındı nasıl geri alabilirim
steam hesabı çalındı
steam çalınan hesabı geri alma 2020
steam çalınan hesabı geri alma
steam hesabım çalındı destek
steam hesabı çalınırsa ne olur
steam hesabım çalındı e postam değiştirildi
steam hesabım çalındı kredi kartı
steam hesabım çalındı ve mail adresi değiştirildi
steam hesabı nasıl hacklenir
steam hesabım çalındı ticket
steam hesabım çalındı vac yedim
steam hesabım çalındı 2020
steam hesabım çalındı 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü Ayakkabı Markası Nike, Sanal Ayakkabı Üreticisi Aldıktan Sonra NFT’leri deniyor

Twitch'te Yayın Nasıl Yapılır?

Twitch’te Yayın Nasıl Yapılır?