içinde

SuperWorld NFT platformu AMAZONIA NFT galerisini yayımladı !

Artırılmış gerçeklikle açılan sanal bir dünya olan SuperWorld platformu, artırılmış gerçeklik ile hazırlanan AMAZONIA isimli NFT galerisini yayımladı. Serginin merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olan MONOGRAMA ile ortaklaşa yapıldığı biliniyor. Sergide batı Brezilya’nın Paiter Surui ve Cinta Larga kabilelerinden sanat, müzik, video ve kültürel eserlerin AR olarak sunulacağı belirtildi.

Amazon yağmur ormanlarındaki sergide bütün eserler SuperWorld NFT Salonu’nda satışa ve müzayedeye sunulacak.

Take a sneak peak at amazing #NFTs featured in “AMAZONIA,”🌴a #3D art exhibition & #AR gallery featuring art & artifacts from the #CintaLarga & #PaiterSurui tribes.

Launching tomorrow in the https://t.Co/6cJou5jnpW 🌎♥️ NFT Salon: https://t.Co/8G2Bd68iQS#IndigenousPeoplesDay pic.Twitter.Com/tEz69tmHa3

— SuperWorld (@superworldapp) October 11, 2021

SuperWorld kurucu ortağı ve CEO’su Hrish Lotlikar, vizyonlarının daha iyi bir dünya inşa etmek olduğu için söz etti. AMAZONIA projesinin iş modelleriyle mükemmel bir uyum içinde olduğuna değinen Lotlikar, insanlara mükemmel olanı artırılmış gerçeklikle, dijital sanatı birleştirerek sahadaki köklü değişimi etkileme fırsatı sunacaklarından da laf etti.

AMAZONIA’dan elde edilmiş gelir, kabilelerin kıymetli kültürel ve sanatla alakalı mirasına kaynak sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto haber siteleri

En İyi Kripto Haber Sitelerini Sizler için Sıraladık

Dead By Daylight Oyununa Ait NFT’lerin Satılmasından Hoşnut Değil !