SuperWorld NFT platformu AMAZONIA NFT galerisini yayımladı !

Paylaş

Artırılmış gerçeklikle açılan sanal bir dünya olan SuperWorld platformu, artırılmış gerçeklik ile hazırlanan AMAZONIA isimli NFT galerisini yayımladı. Serginin merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olan MONOGRAMA ile ortaklaşa yapıldığı biliniyor. Sergide batı Brezilya’nın Paiter Surui ve Cinta Larga kabilelerinden sanat, müzik, video ve kültürel eserlerin AR olarak sunulacağı belirtildi.

Amazon yağmur ormanlarındaki sergide bütün eserler SuperWorld NFT Salonu’nda satışa ve müzayedeye sunulacak.

Take a sneak peak at amazing #NFTs featured in “AMAZONIA,”🌴a #3D art exhibition & #AR gallery featuring art & artifacts from the #CintaLarga & #PaiterSurui tribes.

Launching tomorrow in the https://t.Co/6cJou5jnpW 🌎♥️ NFT Salon: https://t.Co/8G2Bd68iQS#IndigenousPeoplesDay pic.Twitter.Com/tEz69tmHa3

— SuperWorld (@superworldapp) October 11, 2021

SuperWorld kurucu ortağı ve CEO’su Hrish Lotlikar, vizyonlarının daha iyi bir dünya inşa etmek olduğu için söz etti. AMAZONIA projesinin iş modelleriyle mükemmel bir uyum içinde olduğuna değinen Lotlikar, insanlara mükemmel olanı artırılmış gerçeklikle, dijital sanatı birleştirerek sahadaki köklü değişimi etkileme fırsatı sunacaklarından da laf etti.

AMAZONIA’dan elde edilmiş gelir, kabilelerin kıymetli kültürel ve sanatla alakalı mirasına kaynak sağlayacak.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir