içinde

Süratle Koşanlar: Bu 22 Web3 ve Metaverse Coin Patladı!

Bitcoin ve başka kripto para üniteleri, hafta sonu yaşanan katliamın tesirlerini az da olsa azaltmış üzere görünüyor. Hafta sonu 18.000 dolara düşen en büyük kripto para ünitesi, sabah saatlerinde 20.000 doları yine ele geçirdi. Bu durum, piyasadaki öbür coin’lerin de artış yaşamasına neden oldu. Bu yazımızda; son 24 saatte en çok yükselen web3, metaverse ve göğüs coin projesinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Bu 8 metaverse coin sıçradı

Öncelikle metaverse coin projelerine bakarsak, en çok yükselişi yüzde 50.9 ile Render (RNDR) yaşamış üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz ve 20-21 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan NFT.NYC aktifliğine Render da katılıyor. RenderToken (RNDR), GPU hesaplama gücüne muhtaçlık duyan sanatkarları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan, Ethereum Blockchain’inin üzerine inşa edilmiş dağıtılmış bir GPU oluşturma ağıdır.

Ardından gelen GridZone.io (ZONE), yüzde 35.5 oranında kıymet kazandı. GridZone, eşsiz dijital kimlikler, 3D VR dünyası ve etkileşimli 3D NFT’ler ile Ethereum üzerinde yeni kuşak sanat odaklı bir metaverse’dir. IOI (IOI) yüzde 21.8 yükselirken Monavale (MONA) yüzde 21.8 paha kazandı. Ethverse (ETHV) yüzde 19.4, Realm (REALM) yüzde 17.4 yükseldi. Son olarak EDDASwap (EDDA) yüzde 16.5 sıçradı, Rainicorn (RAINI) yüzde 16 kıymetlendi. Rainicorn, sahiplerinin, yerleşik ve gelişmekte olan sanatkarlar tarafından oluşturulan hudutlu sayıda NFT’leri ve ticaret kartlarını mint etmesine imkan tanıyan deflasyonist bir NFT farming tokenıdır.

8 göğüs coin ivme kazandı

Meme coin’lere bakıldığında ise öncelikle LiteDoge (LDOGE) yüzde 82.1, Sincere Doge (SDOGE) yüzde 70.5 yükseldi. Akabinde gelen 1-UP (1-UP) yüzde 41.2 bedel kazandı. CumRocket (CUMMIES) yüzde 58.7, Kuma Inu (KUMA) yüzde 18’lik yükseliş yaşadı. YetiCoin (YETIC) yüzde 18, Puli (PULI) yüzde 17, Vita Inu (VINU) yüzde 16 fırladı. Vita Inu (VINU), VINU ekosisteminin idare tokenıdır.

Hangi web3 coin’ler yükseldi?

Web3 coin’ler ortasında en çok paha kazana, Storj (STORJ) oldu. STORJ, yüzde 35.7 yükseldi. Akabinde Automata Network (ATA) geldi. CUDOS (CUDOS), yüzde 31.69 oranında kıymet kazandı. Siacoin (SC) yüzde 25.04 yükselirken Basic Attention Token (BAT) yüzde 19.99 sıçradı. Son olarak NKN (NKN) yüzde 14.97 yükseldi. NKN, ağ bant genişliğini ve İnternet irtibatını paylaşmak için halka açık Blockchain tabanlı eşler ortası Ağlar için açık kaynaklı bir protokoldür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

eBay, Gittigidiyor’u kapatıyor: Satışlar durdurulacak! Webilginç

Ünlü Gazeteci Uyardı: Bu 2 Altcoin, LUNA Üzere Çökebilir!