içinde

Tanınan Altcoin 12 Saatte Yüzde 50 Yükseldi: İşte Rallinin Sebepleri

Popüler altcoin IOTA (MIOTA), IoT (nesnelerin interneti) odaklı dağıtık defter ağı Iota’nın mahallî token’ıdır. 11 Şubat’ta token’ın fiyatı 12 saat içerisinde %50’den fazla bir artış gösterdi.

Altcoin fiyatı, değerli teknoloji güncellemelerinin önüne geçti

Bugün, IOTA’nın fiyatı büyük spot ticaret platformlarında 0.81 dolardan 1.23 dolara yükseldi. Böylece IOTA, 12 saatten kısa bir mühlet içerisinde %50’den fazla arttı. Hatta yazım sırasında %66’lık bir yükselişle 1.26 dolar düzeyinden süreç görüyor.

IOTA Vakfı ekseriyetle geliştirme açısından çok etkin olsa da, son birkaç gün içinde grubu bir dizi değerli duyuru paylaştı. IOTA, tarihindeki en dikkat cazibeli sistem güncellemesi olan Chrysalis’in kıymetli bir basamağına yaklaşıyor.

IOTA Vakfı önderlerinin blog gönderisine nazaran, ölçeklenebilir otomatik piyasa yapıcıları, bedelsiz DeFi ekosistemlerini ve IOTA düzeneklerine yönelik merkezi olmayan oracle’ları aktifleştirecek. Birçok dApp odaklı teşebbüs böylelikle IOTA Tangle’ın gücünden yararlanabilecek.

5 Şubat 2021’den itibaren IOTA Vakfı ilerlemeyi daha âlâ anlatmak ismine özel bir Chrysalis web sayfası oluşturdu.

Twitter’daki kripto topluluğundan IOTA ilgisi

Chrysalis güncellemelerine az kalmasının son derece önemli olduğunu vurgulayan IOTA takımı, Oracle sistemi hakkında bir duyuru paylaştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere IOTA bu doğrultuda büyük ölçekli akıllı kent programında bir ortak olarak Alman hükümeti ile çalışmaya başlayacak.

Muhteşem IOTA fiyat artışını, projenin rakipleri bile fark etti. Ethereum geliştiricisi Afri Shoedon, Twitter’da IOTA dinamikleri konusunda çok heyecanlı olduğunu ve büyük hacimli, yükseliş gösterenler kulübüne kolay kolay katılabileceğini itiraf etti.

https://twitter.com/q9fmz/status/1359805735073439747

Shoedon, IOTA’nın performansını yükseliş gösteren öteki altcoin ‘lerle; XRP, Dogecoin (DOGE) ve Cardano (ADA) ile karşılaştırdı. Bu tokenler, geçen hafta rekor kıran rallilerle manşetlere çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Son Dakika: Amerika’nın En Eski Bankası Bitcoin ve Altcoin Hizmeti Sunacak!

Bitcoin Fiyatının Yeni Bir Rekor Kırmasının Gerisindeki 3 Neden