içinde

Tanınan Analist, Yaptığı 3 Süreci Paylaştı: O Altcoin’i Long’ladı! Webilginç Kripto


Webilginç Kripto

Kripto piyasanın toplam pahası ve prestiji bu Mayıs ayında bir düşüş yaşadı. Son haftalar tahminen de birçok yatırımcı için kusursuz vakitler değil. Bununla birlikte, tüm piyasayı çevreleyen çok endişe (11), yatırımcıları tabandan satın almaktan uzak tutuyor. Lakin, çok dalgalı yapısı nedeniyle altcoin piyasası boğada olduğu üzere ayı devirlerinde de kıymetli fırsatlar sağlayabilir. Bunun için, tanınan Twitter analistlerinden CryptoKemal’in son tahlillerine ve süreçlerine bakabiliriz.

Ayı piyasasında krizi nasıl fırsata çevirebilirim?

2022’nin ikinci çeyreği Bitcoin (BTC) için pek yeterli bitmedi. ‘Aşırı piyasa koşulları’ olarak isimlendirilebilecek durumda, Bitcoin tüm cephelerde çaba ediyor. Terra ve bir dizi kripto kredi platformunun iflası piyasada ek satışlara neden oldu. Bununla birlikte, kısa vadeli traderlar, hakikat durumu bulmakta zorlanıyor. Yaklaşık 600 bin Twiter takipçili CryptoKemal bu hususta şunları söylüyor:

15dk yahut 1 saatlik grafikte girdiğiniz trade setup’larını 4 saatlikte uygularsanız daha az süreç ile daha yüksek kar marjı alabilirsiniz. Kriptoda en güzel 4H çalışır o yüzden açacağınız süreçlerin de başarılı olma yüzdesi artacaktır. Aslında hepiniz biliyorsunuz lakin sabır yok.

Ayı piyasasındaki fırsatlara gelince, CryptoKemal’in altını çizdiği nokta temel tahlil oldu. Analist en son süreç açtığı 3 altcoin projesini ve gelişmeleri aktarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Custodia Bank CEO’su: Kripto Çöküşüne Makus Oyuncular ve Düzenleyiciler Neden Oldu Webilginç Kripto Para Haber

Orta Afrika Cumhuriyeti Sango Coin’i Piyasaya Sürdü Webilginç Kripto Para Haber