içinde

Tanınan Fotoğrafçı Sam Yari, NFT’lerle Savaş Mağdurlarına Takviye Olacak Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Son zamanlardaki projeleriyle adını duyuran Fotoğrafçı Sam Yari, NFT’ler hakkında açıklamalarda bulundu. Yari yardım amaçlı NFT satışı yapacağını da dile getirdi.

Yari, Rusya-Ukrayna savaşına dair bir çalışma hazırladığını belirterek, savaş mağdurlarına destek olacağını dile getirdi. Yari, şu ifadeleri kullandı:

“Son zamanlarda yaşadığımız talihsiz olaylardan biri olan Rusya-Ukrayna Savaşı, birçok masum insanın zarar görmesine neden oldu. Bu durumda oturup hiçbir şey olmamış gibi hayatımıza devam edemezdik. Bir proje yapmamız gerektiğini düşündük. Bu projede amacımız, savaş mağdurlarına destek olarak onların kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlamak. Bunun için bir ekip kurduk ve çalışmalarımıza başladık. Projemizde bize Ukraynalı süper modeller destek oluyor ve çok özel fotoğraflar çekiyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları sergileyerek insanların beğenisine sunacağız. Böylelikle sergiden elde ettiğimiz gelirleri kullanarak Ukraynalı savaş mağdurlarına destekte bulunacağız.”

Fotoğraflar NFT Olarak da Satışa Çıkacak

Ünlü fotoğrafçı sergi sonrasında fotoğrafları NFT’ye dönüştüreceklerini belirterek şunları söyledi:

“Biliyorsunuz artık özgün eserleri NFT sayesinde dijitale de aktarabiliyoruz. Bu sayede eserlerin çok daha fazla insana ulaşabilmesini olanaklı hale getiriyoruz. Bu projede de tam olarak bunu yapacağız. Fotoğrafların çok daha fazla insan ulaşabilmesi bizim için çok önemli. Çünkü elde ettiğimiz gelirleri savaş mağdurları için kullanacağız. Onların çok daha iyi bir yaşantı içerisinde olması için kullanacağımız gelirin fazla olması, daha fazla insana yardımcı olabilmemiz anlamına geliyor. Bu nedenle titiz bir çalışma içerisindeyiz ve kesintisiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Borsası OSL İşten Çıkarmaları Doğruladı Webilginç Kripto Para Haber

Singapur Düzenleyicisi, Three Arrows Capital’ı Yanlış Bilgi Verdiği İçin Kınadı Webilginç Kripto Para Haber