içinde

Tanınan Memecoin’ler Haftayı Yükselişle Kapattı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Piyasadaki tanınan memecoin’ler Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), geride bıraktığımız 7 günlük süreç içerisinde süratli bir artış göstererek haftayı üst istikamette kapattı.

Son devirde kripto para piyasaların yaşanan dalgalanma, birçok kripto paranın üst taraflı atılım yapmasını sağlarken bu yükseliş trendinden en çok etkilenen kripto paralar ortasında Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) yer aldı.

Popüler Memecoin’lerin Haftalık Yükselişi Dikkat Çekti

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), sırasıyla yüzde 7.29 ve yüzde 22.99’luk 24 saatlik çıkarlar kaydederek yeterli bir performans gösterdi ve haftayı üst istikametli grafikle tamamladı.

Son periyotta yeni oyun ve metaverse projeleri ile öne çıkmayı başaran tanınan göğüs token Shiba Inu, haftalık fiyat performansında da bu yükselişi yatırımcılarına gösterdi. Tıpkı formda birçok kere gündeme gelen Dogecoin ise yüzde 14’lük bir artışla haftayı yatırımcısını sevindirerek tamamladı.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran Dogecoin, sıralamalarda yükseldikten sonra 10.47 milyar dolarlık piyasa bedeli ile 10. sırayı geri aldı. Shiba Inu ise artışın akabinde elde ettiği 8.59 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle şu anda 12. en büyük kripto para ünitesi olarak sıralamada yerini alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

DIG, Wild Thunder Studio Yatırımını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Merge, Ethereum’u Kurumsallar için Daha Cazip Kılacak Webilginç Kripto Para Haber