içinde

Teknoloji İşvereni Dan O’Dowd, Dogecoin’i Maksat Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Teknoloji şirketi yöneticisi Dan O’Dowd, toplumsal medya hesabı üzerinden Elon Musk aracılığıyla Dogecoin’i maksat aldı.

Teknoloji gelişiyor, iş birlikleri artıyor ve teknoloji işverenleri da kendilerini devamlı olarak yeniliyorlar. İşin gövde gösterisi kısmına gelince ise herkes ayrışıyor. Californialı teknoloji şirketi yöneticisi Dan O’Dowd da meslektaşı sayılan Elon Musk’ın karşısında.

O’Dowd: Dogecoin ve Öbürleri Aldatmaca

Green Hills Yazılım CEO’su ve The Dawn Project’in Kurucusu Dan O’Dowd, yakın tarihli bir tweet’te Dogecoin‘i ve yenilikçi teknolojiler hakkında yorum yaptı.

Dan O’Dowd, Elon Musk’ın Cybertruck , Optimus insansı robot ve Tesla araçlarıyla alay etti ve Dogecoin’in de bir aldatmaca olduğunu söyledi. Görüntü kullandığında tweetin açıklamasında Elon Musk için usta dolandırıcı dedi ve Dogecoin’in de içinde bulunduğu listeye yer verdi.

Elon Musk Haziran ayının ortasında Dogecoin’i Ponzi planı olarak tanıttığı argümanıyla 258 milyar dolarlık bir dava ile karşılaştığını hatırlatalım. Ayrıyeten, kripto para ünitesini “dolandırıcılığın kolaylaştırıcısı” olarak isimlendiren Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, göğüs coin’in başlı başına bir dolandırıcılık projesi olduğuna inanmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

“Sosyal Yarar için Hackathon” Aktifliği Başlıyor Webilginç Kripto Para Haber

1 Ayda Kripto Piyasasına 250 Milyar Dolar Giriş Oldu Webilginç Kripto Para Haber